Ankara'da dolar hareketliliği! Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin ekonomi kurmaylarıyla görüştü

Ankara'da dolar hareketliliği! Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin ekonomi kurmaylarıyla görüştü, Güne 11.40 seviyelerinden başlayan Dolar, gün içinde süratli bir yükseliş gerçekleştirerek 13.50 ile rekor kırdı.

Ankara'da dolar hareketliliği! Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin ekonomi kurmaylarıyla görüştü
Editör: 15Haber
24 Kasım 2021 - 10:54
Ankara'da dolar hareketliliği! Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin ekonomi kurmaylarıyla görüştü,

Güne 11.40 seviyelerinden başlayan Dolar, gün içinde süratli bir yükseliş gerçekleştirerek 13.50 ile rekor kırdı. Güne 12.80 seviyelerinden başlayan euro ise 15.20 ile bütün zamanların en yüksek seviyesini gördü. Dolar ve euro bir gün içinde 2 liradan faza yükseliş gerçekleştirdi.

ŞAHAP KAVCIOĞLU İLE BİR ARAYA GELDİ

Piyasalarda yaşanan aşırı oynaklık sonrası Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Merkez Bankası Başkanı Şahap Kavcıoğlu ile sürpriz bir mülâkat gerçekleştirdi. Görüşmeye ilişkin detay paylaşılmadı. Merkez Bankası konuya ilişkin yorum yapmadı.

Vatandaşı Yeni Zamlar Bekliyor! Bu Oran Gerçekleşirse Cepler Kötü Yanacak

EKONOMİ KURMAYLARIYLA DA GÖRÜŞTÜ

Döviz kurlarındaki rekorların arkasında Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ak Parti'nin ekonomi kurmayları ile bir araya geldi. Toplantı sonrası bir izah etme yapılmadı.

??Yıl sonu #dolar tahmininiz nedir?

18.50 itibariyla güncel Dolar kuru:

1 Dolar = 12,73 Türk Lirası

— Haberler () November 23, 2021

Dolar rekor kırarak 12 ?'yi fark etti?

Peki doların yükselişi sizce devam edecek mi? #Dolar #Dolar12

— Haberler () November 23, 2021 Euro kuru ne kadar? Euro kaç TL? Euro alış ve satmak fiyatları için tıklayın. Dolar kuru ne değin? Dolar kaç TL? Dolar alış ve satmak fiyatları için tıklayın. Altın fiyatları için tıklayın. Gram altın ne dek? Çeyrek altın ne kadar?

Haberler.com - Ekonomi Haberleri

Ankara'da dolar hareketliliği! Cumhurbaşkanı Erdoğan, partisinin ekonomi kurmaylarıyla görüştü, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum