Ankara'da bir şahsın evinde 19 adet ruhsatsız tabanca ele geçirildi , ANKARA haberleri

Son Dakika ANKARA haberleri: Ankara Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce yapılan operasyonda bir şahsın kullandığı araçtan ve evinden toplam 19 adet ruhsatsız tabanca ile çok sayıda fişek ele geçirildi.

Ankara'da bir şahsın evinde 19 adet ruhsatsız tabanca ele geçirildi
, ANKARA haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 14:05
Ankara’da bir şahsın evinde 19 adet ruhsatsız tabanca ele geçirildi , ANKARA haberleri, ANKARA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Ankara Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce yapılan operasyonda bir şahsın kullandığı araçtan ve evinden toplam 19 adet ruhsatsız tabanca ile çok sayıda fişek ele geçirildi.
Ankara Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince Konya’dan temin ettikleri silahları Ankara’ya getirerek suç örgütlerine sattığı tespit edilen şahıslara yönelik yapılan operasyonda, İ.S. isimli şahsın kullandığı araç içerisinde 10 adet ruhsatsız tabanca ele geçirildi. Şahsın kayıtsız adreslerinde zula olarak kullandığı ve bu adreslerde silah sakladığı değerlendirilmesi üzerine cumhuriyet başsavcılığı koordinesinde alınan arama kararları sonucunda 9 adet ruhsatsız tabanca daha ele geçirildi. Bu çerçevede toplam 19 adet ruhsatsız tabanca ve çok sayıda fişek ele geçirildi. İ.S. isimli şahıs işlemleri sonucu tutuklanarak cezaevine teslim edildi.
Ankara’da bir şahsın evinde 19 adet ruhsatsız tabanca ele geçirildi
Ankara’da bir şahsın evinde 19 adet ruhsatsız tabanca ele geçirildi
Ankara’da bir şahsın evinde 19 adet ruhsatsız tabanca ele geçirildi

Detaylı bir şekilde, Ankara’da bir şahsın evinde 19 adet ruhsatsız tabanca ele geçirildi , ANKARA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ANKARA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum