Ankara 'da 3 kişi yere yatırdıkları husumetlisini öldüresiye dövdü

Ankara ’da 3 kişi yere yatırdıkları husumetlisini öldüresiye dövdü, Fenomen Ankara'nın Polatlı ilçesi Utku Mahallesi Adnan Menderes Caddesi üzerinde meydana geldi.

Ankara 'da 3 kişi yere yatırdıkları husumetlisini öldüresiye dövdü
Editör: 15Haber
22 Ekim 2021 - 09:24
Ankara ’da 3 kişi yere yatırdıkları husumetlisini öldüresiye dövdü,

Fenomen Ankara'nın Polatlı ilçesi Utku Mahallesi Adnan Menderes Caddesi üzerinde meydana geldi. İddialara bakarak V.B., ana yol üstünde husumetli olduğu Y.A., S.Y. ve H.A, ile karşılaşarak tartışmaya başladı.

Tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüşmesi sonucunda Y.A., S.Y. ve H.A., husumetli olduğu V.B.,'yi dövmeye başladı. Olayı gören çevredeki vatandaşlar kavgayı ayırmak istese dahi 3 kişinin yerli yerde yatan V.B.'nin kafasına tekme ile vurduğu görüldü. İhbar üzerine görüngü namına mevrut polis güçleri ekipleri kavgayı ayırırken, afiyet ekipleri ise yaralanan V.B.'ye yaptıkları evvel müdahalenin peşi sıra çevredeki hastaneye atıf etti. Polis kavgayla ilişik sormaca başlattı.
 

Mehmet Sövme

Ankara ’da 3 kişi yere yatırdıkları husumetlisini öldüresiye dövdü, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum