evde masajmasaj istanbul

Aniden yola fırlayan çocuğa otomobilin çarptığı anlar güvenlik kamerasında

Aniden yola fırlayan çocuğa otomobilin çarptığı anlar güvenlik kamerasında, Kaza, Bayır Semt, Fevzi Fırat Caddesi üstünde meydana geldi.

Aniden yola fırlayan çocuğa otomobilin çarptığı anlar güvenlik kamerasında
Editör: 15Haber
14 Ekim 2021 - 13:05
Aniden yola fırlayan çocuğa otomobilin çarptığı anlar güvenlik kamerasında,

Kaza, Bayır Semt, Fevzi Fırat Caddesi üstünde meydana geldi. N.Y. idaresindeki 34 JS 7672 plakalı araba, kaldırımda yürürken ailesiyle birlikte yürüdüğü sırada bir anda yola fırlayan yabancı uyruklu N.A.(4) isimli çocuğa çarptı.

Çarpmanın şiddetiyle yere düşerek takriben 5 metre sürüklenen çocuk yaralandı. O anlar bir iş yerinin güvenlik kamerasına anbean kaydedildi.

Görüntülerde kazanın aileden birinin yolun karşısına geçtikten daha sonra çocuğunda peşinde koşması sonucu meydana geldiği görülüyor.

Sağlık ekiplerinin birincil müdahalesinin peşinde Karabük Eğitim Araştırma Hastanesine kaldırılan çocuğun durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Rıdvan Bostancı
 

Aniden yola fırlayan çocuğa otomobilin çarptığı anlar güvenlik kamerasında, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum