evde masajmasaj istanbul

Amerikalı turist otel çalışanını böyle darp etti

Amerikalı turist otel çalışanını böyle darp etti, Durum, Nişantaşı'nda bir otelde geçen cumartesi günü saat 07.00 sıralarında meydana geldi.

Amerikalı turist otel çalışanını böyle darp etti
Editör: 15Haber
13 Ekim 2021 - 19:54
Amerikalı turist otel çalışanını böyle darp etti,

Durum, Nişantaşı'nda bir otelde geçen cumartesi günü saat 07.00 sıralarında meydana geldi. İddiaya kadar, uzun süredir otelde kalan Amerikalı turist Edward W. bilinmeyen bir nedenle resepsiyonun bilgisayarını yere atıp kırdı. Gerisinde otel çalışanı Şenol K. ile Amerikalı turist arasında tartışma çıktı. Kavga bir süre sonra yumruklu kavgaya dönüştü. Turist otel içerisinde Şenol K.'yı darp ederken, tartışma sokağa taştı. Amerikalı turist, sokağa kaçan Şenol K.'yı yakalayarak yerde sürükledi. Çevredeki esnaf kavgaya müdahale etmeye çalıştı.

Ama tarafları ayıramadı. Turistin, otel çalışanını yerde sürüklemesi ise cep telefonu kamerasına yansıdı. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, Edward W.'yi emniyete götürüldü. Edward W.'nin emniyetteki işlemlerinin ardındaki serbest bırakıldığı öğrenildi.

Amerikalı turist otel çalışanını böyle darp etti, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum