Altınöz: "Milletle iç içe bir siyaset yapıyoruz"

AK Parti Karabük örgütü, 'Yüz Yüze 100 Gün' programları kapsamında köy ziyaretlerine devam ediyor.

Altınöz: "Milletle iç içe bir siyaset yapıyoruz"
Editör: Derya Demir
08 Ağustos 2022 - 12:16
Altınöz: “Milletle iç içe bir siyaset yapıyoruz”, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: AK Parti Karabük örgütü, 'Yüz Yüze 100 Gün' programları kapsamında köy ziyaretlerine devam ediyor.
AK Karabük partisi il başkanı Av. İsmail Altınöz, 26 Temmuz'da başlattıkları "100 Gün Yüz Yüze" programı kapsamında 2 haftada Karabük ilçelerinde toplam 82 köyün ziyaret edildiğini söyledi.
AK Karabük partisi milletvekilleri, il başkanı, il meclisi üyeleri ve örgüt mensupları ziyaretleri sırasında vatandaşlar ve liderlerle bir araya gelerek onların istek, istek ve önerilerini not alarak çözüm noktasında istişarede bulunurlar.
Cumhurbaşkanı Altınöz, milleti yakından ilgilendiren bir siyaset yürüttüklerini belirterek, “Ağustos ayında milletvekillerimizle birlikte Karabük'ün bütün köylerini ziyaret etmeyi taahhüt ettik. Ağustos ayında tüm ilçelerimizde teşkilat olarak sahada olacağız.
AKP partisinin 14 Ağustos'ta 21'inci yılına gireceğini vurgulayan Altınöz, "Bir olduk, 21 olduk. Kurulduğu günden bugüne kadar halkla diyaloğumuz ve halkla yürüttüğümüz siyasetle halkla diyaloğumuz ve siyasetimizle bir bütün olduk. odak noktası burada devam ediyor. Hemşehrilerimizle çok güzel sohbetler edip dertlerini dinliyoruz. Milletimize bize yardımcı olacak alanlarda yardımcı oluyoruz. Cumhurbaşkanımızı ve AK Parti'yi en iyi şekilde temsil etmek için gece gündüz çalışıyoruz.
Köyü ziyaretleri sırasında vatandaşlar tarafından karşılandıklarını kaydeden Altınöz, "Bize yüreklerini açan tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum" diyerek değerlendirmesini sonlandırdı.
Altınöz: “Milletle iç içe bir siyaset yapıyoruz”

Detaylı bir şekilde, Altınöz: “Milletle iç içe bir siyaset yapıyoruz” başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum