Altıeylül Belediyesinde e-kitap dönemi

Altıeylül Belediyesi e-kitap hizmetini devreye alarak basımını taahhüt ettiği kitapları dijital ortama taşıyor.

Altıeylül Belediyesinde e-kitap dönemi
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 20:48
Altıeylül Belediyesinde e-kitap dönemi, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Altıeylül Belediyesi e-kitap hizmetini devreye alarak basımını taahhüt ettiği kitapları dijital ortama taşıyor.

Sadece Altıeylül için değil, tüm şehir ve tüm kitapseverler için mükemmel bir kaynak olacak eserler Altıeylül Belediyesi tarafından dijital ortama aktarılmaya hazırlanıyor. Böylece öğrenciler, akademisyenler ve kitapseverler için kaynak olabilecek ancak satılık olmayan eserlerin dijital versiyonları vatandaşlarla buluşacak. Altıeylül'ü bir kültür sanat merkezi haline getirmek için büyük çaba sarf eden belediye, üstlendiği kitapları dijital ortama aktararak hayata geçirdiği bu hizmetle başta kitapseverler olmak üzere herkesin takdirini kazandı.

“Kaynak olarak hareket etmeyi amaçlıyoruz”
Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, e-kitap hizmetiyle vatandaşların ulaşmakta zorlandığı çalışmaları erişilebilir hale getirdiklerini belirterek, "İlimizde hayata geçirdiğimiz projelerden biri olan bu değerli çalışmaları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. hemşehrilerimizle birlikte kültür ve sanatın adıdır. Kâr amacı gütmeyen tarihimize ve kültürümüze sahip çıkma bilinciyle basmak için yola çıktığımız eserler artık dijital ortamda daha erişilebilir. Altıeylül Belediyesi olarak kültür ve edebî eserlerimizi vatandaşlarımızla buluşturarak kaynak olarak hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Şimdilik toplam 3 kitabı dijital ortama taşıyarak hayata geçirdiğimiz e-kitap hizmetimizi devam ettiği sürece kitapsever öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve vatandaşlarımıza en azından bir nebze olsun katkı sağlamak istiyoruz. imkanların izin verdiği ölçüde.

Vatandaşın elinin kapıları İbrahim Ergül vatan oluyor; Ahmet Hamdi Bülbül'den Balıkesir'de Sultan II. Abdülhamid Han İşleri ve Ahmet Zeki İzgöer'in Zağanos Mehmet Paşa gibi Osmanlı arşiv belgelerinden istedikleri zaman www.altieylul.bel.tr/Hizmenler/Kultur adresinden PDF formatında indirerek faydalanabilirler. İleride PDF formatında yeni eserlerin eklenmesi için gerekli çalışmalara başlanarak e-kitap hizmetinin yaygınlaştırılması planlanmaktadır.
Altıeylül Belediyesinde e-kitap dönemi
Altıeylül Belediyesinde e-kitap dönemi
Altıeylül Belediyesinde e-kitap dönemi
Altıeylül Belediyesinde e-kitap dönemi

Detaylı bir şekilde, Altıeylül Belediyesinde e-kitap dönemi başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum