evde masajmasaj istanbul

Almanya 'nın O Ses 'ine damga vuran Türk yarışmacı

Almanya'nın önde gelen televizyon kanallarından Pro 7'de yayınlanan “ O Ses Almanya” adlı yarışmaya katılan Zeynep Avcı geceye damgasını vurdu.

Almanya 'nın O Ses 'ine damga vuran Türk yarışmacı
Editör: 15Haber
09 Ekim 2021 - 14:27

Almanya'nın önde gelen televizyon kanallarından Pro 7'de yayınlanan “ O Ses Almanya” adlı yarışmaya katılan Zeynep Avcı geceye damgasını vurdu. Tan Taşçı'nın Yalan adlı şarkısını seslendiren Avcı, performansıyla jüriden bütün not aldı. Alman jüri üyeleri, şarkının sözlerini anlamasalar da Avcı'nın sesinin kendilerini fazla etkilediğini açıklama etti. Zeynep Avcı'nın güzel performansının tüylerini diken diken ettiğini belirterek kollarını bildiren jüri üyeleri, Avcı'yı kendi ekiplerine katılmaya ikna etmek için birbirleriyle yarıştı. Şarkısı bittiğinde stüdyodakiler tarafından ayakta alkışlanan Avcı, Jüri ve stüdyodaki seyircilerin yanı sıra ekran başındakilerin de büyük beğenisini kazanarak, Almanya'da en çok konuşulan isimlerden oldu. Avcı'nın yarışmaya damga vuran anları, sosyal ağ hesaplarında maksimum paylaşılan yayınlardan biri oldu. Takriben 20 yıldır Almanya'nın başkenti Berlin'de yaşayan ve kentteki farklı alanlara yönlendirilmiş mekanlarda sahne bölge Avcı'nın elde ettiği galibiyet Almanya'da yaşayan Türkler tarafından da sevinçle karşılandı.

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum