Almanya'da trende bıçaklı saldırı: 2 ölü, 5 yaralı , HAMBURG haberleri

Son Dakika HAMBURG haberleri: Almanya’da Kiel-Hamburg seferini yapan yolcu treninde düzenlenen bıçaklı saldırıda 2 kişi hayatını kaybetti, 5 kişi de yaralandı.

Almanya'da trende bıçaklı saldırı: 2 ölü, 5 yaralı
, HAMBURG haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 19:15
Almanya’da trende bıçaklı saldırı: 2 ölü, 5 yaralı , HAMBURG haberleri, HAMBURG İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Almanya’da Kiel-Hamburg seferini yapan yolcu treninde düzenlenen bıçaklı saldırıda 2 kişi hayatını kaybetti, 5 kişi de yaralandı.
Almanya’da yolcu treninde bıçaklı saldırı düzenlendi. Kiel-Hamburg seferini yapan yolcu treninin Brokstedt İstasyonuna yaklaştığı sırada düzenlenen bıçaklı saldırıda 2 kişi hayatını kaybetti, 5 kişi de yaralandığı bildirildi. Saldırganın, polis tarafından gözaltına alındığı açıklanırken, saldırganın kimliği hakkında bilgi paylaşılmadı. Saldırının ardından Brokstedt’teki tren istasyonunun çok sayıda polis ve ambulans sevk edilirken, istasyon birkaç saatliğine ulaşıma kapatıldı.
Alman basınında yer alan haberlerde, saldırganın yabancı uyruklu olduğu ifade edildi.

Detaylı bir şekilde, Almanya’da trende bıçaklı saldırı: 2 ölü, 5 yaralı , HAMBURG haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. HAMBURG ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum