Alkollü şahıs kendisini eve kilitledi, tüm ekipler seferber oldu

Alkollü şahıs kendisini eve kilitledi, tüm ekipler seferber oldu, Gündem Haberleri.

Alkollü şahıs kendisini eve kilitledi, tüm ekipler seferber oldu
Editör: 15Haber
23 Haziran 2022 - 10:33
Alkollü şahıs kendisini eve kilitledi, tüm ekipler seferber oldu, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Olay, Kocaeli'nin Gebze ilçesi Osman Yılmaz Mahallesi 614 Sokak üstünde meydana geldi. Edinilen bilgiye takriben, alkollü bir şahıs, 112 Ivedi Çağrı Merkezi'ni arayarak kendisini eve kilitlediğini ve bulunduğu daireyi ateşe vereceğini söyledi.

Bunun üzerine adrese itfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Kısa sürede adrese ulaşan ekipler, psikolojik sorunları olduğu öğrenilen şahsı ikna olabilmek için yoğun çaba sarf etti. Ekiplerin çalışmaları sonrasında kapıyı açmaya ikna edilen kişi kendisini kilitlediği daireden polis eşliğinde çıkarıldı. Alkollü kişi, ifadesi gücüne gitmek üzere polis merkezine götürüldü.

Mustafa Uysal
 

Alkollü şahıs kendisini eve kilitledi, tüm ekipler seferber oldu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Alkollü şahıs kendisini eve kilitledi, tüm ekipler seferber oldu haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum