Alkollü halde kullandığı otomobili ile köprü demirlerini kırarak aşağı uçtu: 3 yaralı

Alkollü halde kullandığı otomobili ile köprü demirlerini kırarak aşağı uçtu: 3 yaralı, Gündem Haberleri.

Alkollü halde kullandığı otomobili ile köprü demirlerini kırarak aşağı uçtu: 3 yaralı
Editör: 15Haber
10 Mayıs 2022 - 09:19
Alkollü halde kullandığı otomobili ile köprü demirlerini kırarak aşağı uçtu: 3 yaralı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Kaza, Fatih İskender Paşa Mahallesi Aksaray Köprüsü'nde saat 02.30 sıralarında meydana geldi. İddiaya tarafından, 1,56 promil alkollü olduğu öğrenilen Nevzat Y. Aksaray köprüsüne geldiğinde aracın kontrolünü kaybetti. Kontrolü kaybeden Nevzat Y. 34 TC 2880 plakalı otomobili ile köprü demirlerine çarptı. Süratle demirlere çarpan otomobil, demirleri kırarak köprüden aşağıda uçtu.

Yaklaşık 40 metre sürüklenen otomobil kullanılamaz ülkü gelirken, araç içinde yer alan 2'si kadın 3 birey yaralandı. Kazayı görenler itfaiye, sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Kısa sürede durum yerine gelen itfaiye ekipleri araç içinde sıkışan sürücü ve diğer iki kişiyi araç içinden çıkardı. Afiyet ekipleri ise yaralılara ilk müdahaleyi olay yerinde yaptı.

Durumu ağır olan 2 yaralı sağlık ekipleri kadar İstanbul Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılırken, hafif yaralı olan öteki kişi Okmeydanı Hastanesi'ne kaldırıldı. Kazada yaralanan şoför ve kadının sağlık durumunun ağır olduğu öğrenildi.

Yüksek oranda alkollü olan şoför Aksaray'da köprü demirlerini kırarak aşağı uçtu

Aracıyla çarptığı köprünün demirlerini kıran sürücünün birincil belirlemelere kadar 1,56 promil oranında alkollü olduğu öğrenildi. Kazada ağır şekilde yaralanan sürücü Nevzat Y. ve ön koltukta oturan yolcu tedavi altına içerlemek üzere hastaneye kaldırıldı.

Köprüden uçtu, otomobil kullanılamaz ayla geldi

Demirlere çarparak köprüden aşağıda uçan araba yaklaşık 40 metre sürüklendi. Sürüklenen otomobilin motor yerinden çıkarken, araba kullanılamaz ülkü geldi.

Mehmet Furkan Doğan - İsmet Aktaş
 

Alkollü halde kullandığı otomobili ile köprü demirlerini kırarak aşağı uçtu: 3 yaralı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum