Alanya Belediyesinden kırsal yollarında yoğun mesai , ANTALYA haberleri

Son Dakika ANTALYA haberleri: Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kırsal mahalle yollarını daha konforlu hale getirmek için çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Alanya Belediyesinden kırsal yollarında yoğun mesai
, ANTALYA haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 14:11
Alanya Belediyesinden kırsal yollarında yoğun mesai , ANTALYA haberleri, ANTALYA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kırsal mahalle yollarını daha konforlu hale getirmek için çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Alanya Belediyesi merkez ve kırsal mahalle yollarında yoğun bir çalışma sürdürüyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Mahmutlar ve Kestel imar yolu açma çalışmalarına devam ederken İmamlı, Kargıcak, Uzunöz, Çamlıca, Fakırcalı ve Hacıkerimler Mahallesi’nde yol düzenleme, asfalt ve yol bakım çalışması yapıyor. Çalışma çerçevesinde Fakırcalı Mahallesi’nde İnasar yolu genişletilirken İmamlı Mahallesi’nde asfalt çalışması yapılıyor. Diğer yandan pek çok mahallede bozulan yolların altyapıları elden geçirilerek yeniden asfaltlanıyor.
Alanya Belediyesinden kırsal yollarında yoğun mesai
Alanya Belediyesinden kırsal yollarında yoğun mesai

Detaylı bir şekilde, Alanya Belediyesinden kırsal yollarında yoğun mesai , ANTALYA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ANTALYA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum