Akyazı'da projeler tam gaz sürüyor

İnşaat çalışmaları hızla devam eden Akyazı İlçe Terminali ile dolgusu tamamlanan Mezbaha ve Hayvancılık Borsası Projelerinde incelemelerde bulunan Başkan Bilal Soykan, “Tüm projelerimiz hızla devam ediyor. Akyazı için yorulmadan çalışıyoruz.

Akyazı'da projeler tam gaz sürüyor
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 10:13
Akyazı’da projeler tam gaz sürüyor, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: İnşaat çalışmaları hızla devam eden Akyazı İlçe Terminali ile dolgusu tamamlanan Mezbaha ve Hayvancılık Borsası Projelerinde incelemelerde bulunan Başkan Bilal Soykan, “Tüm projelerimiz hızla devam ediyor. Akyazı için yorulmadan çalışıyoruz.
Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, inşaat çalışmaları hızla devam eden Akyazı İlçe Terminali ile dolgusu tamamlanan Mezbaha ve Hayvancılık Borsası Projelerini inceledi. Fatih ilçesinde hayata geçirilen ilçe terminali projesiyle ilgili çalışmaların tüm hızıyla devam ettiğini belirten Başkan Bilal Soykan, "3500 metrekarelik bir alanda başladığımız projemiz tüm hızıyla devam ediyor. . Beton bugün atıldı. İnşallah kısa sürede çalışmalarımızı tamamlayıp hizmete açacağız” dedi.
Mezbaha ve Hayvancılık Takas Projesi çalışmalarını da yerinde inceleyen Başkan Bilal Soykan, “Proje alanındaki incelemelerimizi Bilimsel İşler Direktörümüzle birlikte yürüttük. Dolgu çalışması tamamlandı. Kısa süre içinde binaları kurmaya başlayacağız. Seçim beyannamemizde söz verdiğimiz projemizin yapım çalışmaları hızla devam ediyor. İlçemizin ve vatandaşlarımızın ihtiyaç duyduğu yatırımları yapmaya, halkımızı hizmetle buluşturmaya devam edeceğiz. Akyazımıza hayırlı olsun” dedi.
Akyazı'yı daha da güzelleştirmek için yorulmadan çalıştıklarını belirten Başkan Soykan, ilçe terminali ve mezbaha-hayvan takası projeleri ile ilçede yürütülen diğer çalışmalar hakkında bilgi verdi. Akyazı tarihinin en büyük yatırımı olan Akyazı Spor Kompleksi çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini söyleyen Başkan Bilal Soykan, "Bu büyük projenin 2023 yılında hizmete açılması için gece gündüz çalışıyoruz. Aralık ayında temelini attığımız bu projeyi inşallah bir yıl içinde faaliyete geçireceğiz” dedi.
Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi idari binasının inşaatının devam ettiğini belirten Başkan Soykan, "Akyazı Belediyesi olarak ilçemizdeki öğrencilerimizin eğitim görmeleri için fakülte binasını yapıyoruz. daha iyi koşullarda. Bu projede temel ve birinci katın kolon işleri tamamlanmıştır. Öğrencilerimizin eğitimlerimizi hızlı bir şekilde tamamlayarak daha iyi koşullarda eğitim almalarını sağlamak istiyoruz. Daha iyi eğitim, daha iyi nesiller demektir. Her şeyin en iyisini hak eden değerli öğrencilerimizi, bilgi ve birikimleri ile öğrencilerimize destek olan sevgili öğretmenlerimizi tebrik ederiz.
Akyazı’da projeler tam gaz sürüyor
Akyazı’da projeler tam gaz sürüyor
Akyazı’da projeler tam gaz sürüyor
Akyazı’da projeler tam gaz sürüyor
Akyazı’da projeler tam gaz sürüyor
Akyazı’da projeler tam gaz sürüyor
Akyazı’da projeler tam gaz sürüyor

Detaylı bir şekilde, Akyazı’da projeler tam gaz sürüyor başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum