Akşener'e içini döktüler! İşte gençlerin ülkeye dair umutları

Akşener'e içini döktüler! İşte gençlerin ülkeye dair umutları, Gündem Haberleri.

Akşener'e içini döktüler! İşte gençlerin ülkeye dair umutları
Editör: 15Haber
25 Haziran 2022 - 22:49
Akşener'e içini döktüler! İşte gençlerin ülkeye dair umutları, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

İYİ Parti lideri Meral Akşener, KYK mağduru gençlerle bir araya geldi. İstanbul ’da çekilen “Gençler İçin Gençlerle Beraber” programının 8. bölümü İYİ Parti ’nin sosyal ağ hesabından  paylaşıldı.

AKŞENER SORDU GENÇLER CEVAPLADI

Videoda Akşener ’in, “Umutsuz olduğunuzu söylüyorsunuz. Bu ülkeye dair umutlarınız ne durumda?” sorusuna gençler şu cevabı verdi:

“Burada bu şekilde görmek istemiyorum kendimi. Bir gün dışarıda bana saldırgan bir adamın, serbest bir şekilde dışarıda gezmeyeceğini bildiğim bir ülkede kendimi görmek istiyorum.”

“PANDEMİDE EVE KAPANDIK, ŞİMDİ EKONOMİDEN DOLAYI ÜLKEYE KAPANDIK”

“Bir yurtdışında gezme hayalimiz vardı. Yani 100 bin lirayla gitsek, her halde bir çorba içer, iki tur atar geliriz yani. Pandemide eve kapandık, hemen ekonomiden dolayı ülkeye kapandık. Çıkma şansımız hiç yok.”

“BEN ÖĞRENCİLİK HAYATIMI YAŞADIĞIMI DÜŞÜNMÜYORUM”

“Doğrusu ben ülkeden çıkmayı düşünüyorum. Her şey değişir gibi bir umudum yok. KYK yurdunda kalıyorum. İnanın 7-8 kişilik odalar var. Ben öğrencilik hayatımı yaşadığımı düşünmüyorum. Konsere bile gidemedim.”

“YOL MASRAFINDAN DOLAYI ARKADAŞLARIM OKULU BIRAKTI”

“4-5 tane bölümünden arkadaşım yol masrafından nedeniyle en ince ayrıntısına kadar okulu bıraktı.”

“3 kişi kalıyorduk biz yurtta, 4 ’e çıkarılmış. Derhal böylece pandemi her tarafında bas bas bağırdınız, “sosyal mesafe” diye kolumu şöyle bir atsam adamın suratın çarpıyor.”

“750-800 lirayla ben bir ayı çıkarmaya çalışıyorum. Makarna, mantı, pirinç  vs.  o stil şeyler yiyorum. Böyle kendimi şımartıp bazen iki haftada bir kıyma alıyorum bir yemeklik.”

“TEK YAPTIĞIM ŞEY GÜNÜ KURTARABİLMEK”

“2013 yılındaki halimi hatırlıyorum, etkinliklere katılabiliyorduk, konserlere katılabiliyorduk. Lakin şu an tek yaptığım şey benim ayı kurtarmak, günü kurtarabilmek.”

“Sorunlardan biri bence de devlet büyüklerinin favori fazla büyütülmesi. Çünkü kendileri de yalnızca halkın seçtiği birer memurdan  farkı yok.”

“Sonuç hayal kırıklığı, daima hüsran oldu.”

Videonun sonunda Akşener, “Umarım bizi yönetenler, ve yarın bizi yönetecek olanlar, ben de dahil olmak üzere bu sesi duyarız, duyururuz.” ifadelerini kullandı.

Akşener'e içini döktüler! İşte gençlerin ülkeye dair umutları, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Akşener'e içini döktüler! İşte gençlerin ülkeye dair umutları haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum