Akşener, dolar kuru eleştirilerine karşı Japonya'yı örnek gösteren vekile çok kızdı: Cahil

Akşener, dolar kuru eleştirilerine karşı Japonya'yı örnek gösteren vekile çok kızdı: Cahil, AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, geçtiğimiz günlerde artan döviz kurlarıyla ilgili "Dolar kurunun nereden nereye geldiğini soranlara söylüyorum.

Akşener, dolar kuru eleştirilerine karşı Japonya'yı örnek gösteren vekile çok kızdı: Cahil
Editör: 15Haber
21 Kasım 2021 - 09:54
Akşener, dolar kuru eleştirilerine karşı Japonya'yı örnek gösteren vekile çok kızdı: Cahil,

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, geçtiğimiz günlerde artan döviz kurlarıyla ilgili "Dolar kurunun nereden nereye geldiğini soranlara söylüyorum. Doların değeri ile ilgili Japonya bir kıyas yapıyor mu? Nasıl başarısız bir ekonomiyiz diyerek kendi ekonomilerini değerlendiriyor mu? Türkiye dolardaki bedel kaybını bin lira altında çekmek suretiyle 6 kat bir büyüme var" demişti.

"CAHİL BİR VEKİLLERİ JAPON YENİ İLE DOLARI HESAPLIYOR"

Bu sözleri ile ağız dalaşı yaratan Özkan, bugün Denizli'de vatandaşla buluşan İYİ Parti lideri Meral Akşener'in de gündemindeydi.

"Bu arkadaşların Japonya'ya karşısında bir ilgisi var." diyen Akşener, konuşmasında şöyle devam etti: "Pandemi döneminde Japon esnaflar için fazla üzüldüler. Acilen de cahil bir vekilleri ile Japon Yeni ile doları hesaplıyorlar. Kaybedeceğinizi anladınız oynatacaksınız, kendinize hekim arıyorsunuz anladık. Oynatacaksanız gidin ödete oynatın bu milletin asabını daha pozitif bozmayın."

Dolar kuru ne dek? Dolar kaç TL? Dolar alış ve satmak fiyatları için tıklayın.

Haberler.com - Ekonomi Haberleri

Akşener, dolar kuru eleştirilerine karşı Japonya'yı örnek gösteren vekile çok kızdı: Cahil, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum