Akşener'den Denizli mitingine başka illerden insan taşıdıkları iddiasına yanıt: Nazar etme ne olur, çalış senin de olur

Akşener'den Denizli mitingine başka illerden insan taşıdıkları iddiasına yanıt: Nazar etme ne olur, çalış senin de olur, İyi Parti'nin Denizli'de gerçekleştirdiği mitingdeki kalabalığın görüntüsü ve ortaya atılan iddialar bilhassa sosyal medyada büyük ses getirdi.

Akşener'den Denizli mitingine başka illerden insan taşıdıkları iddiasına yanıt: Nazar etme ne olur, çalış senin de olur
Editör: 15Haber
24 Kasım 2021 - 15:58
Akşener'den Denizli mitingine başka illerden insan taşıdıkları iddiasına yanıt: Nazar etme ne olur, çalış senin de olur,

İyi Parti'nin Denizli'de gerçekleştirdiği mitingdeki kalabalığın görüntüsü ve ortaya atılan iddialar bilhassa sosyal medyada büyük ses getirdi.

AK PARTİLİ İSMİN İDDİASI TARTIŞMA YARATTI

AK Parti Denizli İl Başkanı Yücel Güngör, mitinge diğer illerden insan taşındığını bahis etmiş ve sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Denizlimiz sanayi ve tarım şehri olmanın yanında bir turizm şehridir. Çevre illerden Denizlimize gelen 5 benzemez yerli turistlerin ziyaretleri gerçekleşti" yorumu yaptı. Güngör daha sonraki açıklamasında ise "Taşıma suyla değirmen dönmez. Çevre illerden getirilen insanlarımızı alana doldurarak göz boyamaya çalışanlar kalkıp üstelik tercih istiyorlar" ifadelerini kullanmıştı.

"İNSANLAR PARA ALMADAN BURAYA GELİYORSA BU İŞ BİTMİŞTİR"

AK Partili Güngör'ün "insan taşıdılar" iddiasına İYİ Parti kanadından birincil tepki bildiren isimse Denizli Milletvekili Yasin Öztürk olmuştu. Yasin, "Eleştirileri duyunca bunlar iktidardan gittiklerini anlamışlar, iktidara biz geliyoruz diye düşündüm. Şehir Halkı dışından bile gelmiş olsalar, ırk işini gücünü bırakıp gönüllü bir şekilde geliyorlarsa, para almadan buraya geliyorsa bu meslek bitmiştir" demişti.

AKŞENER İDDİALARA GRUP TOPLANTISINDA YANIT VERDİ

İYİ Parti'nin Denizli mitingiyle ilgili olarak ortaya atılan bu iddiaya partisinin grup toplantısında yanıt veren Genel Başkan Meral Akşener ise uyarı çeken ifadeler kullandı. Akşener, "Verdiğimiz rahatsızlıktan, hiç ağlamaklı değiliz. Nazar etme ne olur, çalış senin de olur. Biz, Denizli'ye, milletimize tercüman edinmek için gittik. Milletimizle buluşup, dertlerini, o meydandan, saraydakilere duyuralım diye gittik. Ve biliyorum ancak, duydular. On binlerce vatandaşımızın, verdiği cevapları, ilettiği mesajları, gayet net bir şekilde duydular" sözleriyle yanıt verdi.

??Sene sonu #dolar tahmininiz nedir?

18.50 itibariyla aktüel Dolar kuru:

1 Dolar = 12,73 Türk Lirası

— Haberler () November 23, 2021

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Akşener'den Denizli mitingine başka illerden insan taşıdıkları iddiasına yanıt: Nazar etme ne olur, çalış senin de olur, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum