Aksaray'da karma trafik denetimleri sürüyor , AKSARAY haberleri

Son Dakika AKSARAY haberleri: Aksaray’da trafik kurallarının ihlalini önlemek amacıyla başlatılan karma trafik denetimleri işlek cadde ve sokaklarda aralıksız sürdürülüyor.

Aksaray'da karma trafik denetimleri sürüyor
, AKSARAY haberleri
Editör: Derya Demir
24 Ocak 2023 - 23:06
Aksaray’da karma trafik denetimleri sürüyor , AKSARAY haberleri, AKSARAY İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Aksaray’da trafik kurallarının ihlalini önlemek amacıyla başlatılan karma trafik denetimleri işlek cadde ve sokaklarda aralıksız sürdürülüyor.
İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik Tescil ve Denetleme Şubesi ekipleri, kent genelindeki işlek cadde ve sokaklarda oluşabilecek muhtemel trafik kuralı ihlallerine karşı başlattığı karma trafik denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Akşam saatlerinde Ebulfeyz Elçibey Caddesi, Ankara Caddesi, Pir Ali Sultan Caddesi ile bağlı sokaklarında denetim yapan ekipler, emniyet kemeri, sigorta, muayene, cam filmi ve egzoz kontrolü yapıyor. Trafikteki kural ihlallerinin önlenmesi amacıyla yapılan denetimlerde araçlar tek tek durduruluyor. Sürücülerin ehliyet sorgusunun yapıldığı denetimde, POLCEP sistemi üzerinden aracın sigorta ve muayene sorgusu yapılıyor. Noktalarda araçların egzoz dinlemesi yapılırken, sürücülerin emniyet kemeri takıp takmadığı da kontrol ediliyor. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden denetimlerde görev alan ekipler her 2 saatte bir değişirken, cadde ve bağlı sokaklarda denetleniyor.
Aksaray’da karma trafik denetimleri sürüyor
Aksaray’da karma trafik denetimleri sürüyor
Aksaray’da karma trafik denetimleri sürüyor
Aksaray’da karma trafik denetimleri sürüyor
Aksaray’da karma trafik denetimleri sürüyor

Detaylı bir şekilde, Aksaray’da karma trafik denetimleri sürüyor , AKSARAY haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. AKSARAY ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum