AKP MYK'da anketler değerlendirildi

AKP MYK'da anketler değerlendirildi, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen ve takriben 4 saat süren AKP MYK ’da, İnsan Hakları, AR-GE ve Eğitim ile Dış İlişkiler Başkanlığı ’nın sunumları ile TBMM Parti Grubu çalışmala.

AKP MYK'da anketler değerlendirildi
Editör: 15Haber
11 Ocak 2022 - 00:19
AKP MYK'da anketler değerlendirildi,

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleştirilen ve takriben 4 saat süren AKP MYK ’da, İnsan Hakları, AR-GE ve Eğitim ile Dış İlişkiler Başkanlığı ’nın sunumları ile TBMM Parti Grubu çalışmaları ve TBMM gündemi değerlendirildi.

Toplantıda, AR-GE ve Eğitim Başkanlığı, teşkilat eğitim çalışmaları hakkında bilgi verdi. Yeni ekonomi modeli ve 20 Aralık sonrası piyasalarda yaşanan dalgalanmalara ilişkin yaptırılan anket de toplantıda gündeme geldi.

Dış İlişkiler Başkanlığı ’nın sunumunda ise Kazakistan ’daki gelişmeler ile başkanlığın Avrupa ’da yaptığı etkinlikler hakkında veri verildi. Toplantıda önümüzdeki dönemde TBMM gündemine gelecek kanun teklifleri ile tekliflere ilişkin öneriler değerlendirildi. DHA

AKP MYK'da anketler değerlendirildi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum