AKP'li eski vekilden çarpıcı açıklama: AKP, ANAP gibi dağılacak

AKP'li eski vekilden çarpıcı açıklama: AKP, ANAP gibi dağılacak, AKP 26.

AKP'li eski vekilden çarpıcı açıklama: AKP, ANAP gibi dağılacak
Editör: 15Haber
15 Ocak 2022 - 14:34
AKP'li eski vekilden çarpıcı açıklama: AKP, ANAP gibi dağılacak,

AKP 26. Dönem Konya Milletvekili, Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Ömer Ünal, Kanal 42 televizyonunda katıldığı Tepkime programında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

“AKTİF SİYASETÇİLER AKP 2 DAKİKADA BIRAKIRLAR”

AKP ’nin yapılacak birincil seçimde Anavatan Partisi gibi çözülme sürece yaşayacağını söyleyen Ünal, şöyle konuştu:

* AK Parti birincil seçimde, cumhurbaşkanlığını ve meclis çoğunluğunu kaybettiğinde Anavatan Partisi ’nin dağılma sürecinden çok daha hızlı dağılma sürecine girecek.

* Çünkü menfaati gereği orada olan millet, bir dakikada bırakırlar, iki dakika bile düşünmezler. Etkin siyasetçilerden bahsediyorum.

* Türkiye ’de birincil seçimle beraber AK Parti iktidarı kaybettiği andan itibaren dağılma sürecine girer. Bu benim gözlemim.

* Vatandaşın bize ifade ettiklerini de söyleyeyim, yıllarca AK Parti ’ye emek vermiş biri olarak söylüyorum bugün yurttaş eziyet içinde.

* Vatandaş bundan böyle AK Parti ’den bir beklentisinin kalmadığını il ve ilçelerde açıklama ediyor. AK Parti artık vatandaşa temas etmiyor ve vatandaşın derdiyle dertlenmiyor.

“AKP RANTİYECİLERİ BESLİYOR”

AKP ’nin kalesi olarak bilinen Konya ’da AKP ’li vekillerin vatandaşın tepkisinden çekindiği için sahaya inemediğini kaydeden Ünal, şöyle devam etti:

* Çiftçi, emekçi, esnaf, patron mağdur. Memnun olan kim? Memnun olan yalnızca 4 rantiyeci. Faize karşıyım lakin, rantiyecinin en büyük partisi oldular, rantiyeciyi besliyor AK Parti. Ekmeği 50 kuruş daha ucuza alırım diye saatlerce gidip büfelerin önünde sıra bekliyor vatandaşlar.

*O vakit AK Partili ’lere göre fantezi olsun diye gidiyorlar her hâlükarda o süre. AK Parti yetkililerin söyledikleri tutarsızlıktır. Fildişi Kuleleri ’nden inemediler.

*Fildişi Kuleleri ’nden vatandaşa temas edemiyorlar, vatandaşın dertleriyle dertlenmiyorlar. Vatandaşın derdi ile dertlenen adam bir dakika der ya! Nedir bu ya?

*Efendim, dövizin köpüğünü aldık. Hala köpürmeye devam ediyor döviz ne yapacağız? Şu Anda de enflasyonun köpüğünü alacağız diyor sayın Erdoğan. Enflasyonun köpüğünü sen yapıyorsun!

*Buradan duysun AK Partili yetkililer ve ekonomi kurmayları. İlerleyen günlerde TÜİK ’le bile bastıramayacaklar o rakamları.

*Vatandaşın enflasyonu şu lahza yüzde 70 veya 80 ’lerin aşağı değil. Lakin AK Partili ’ler görmüyor.

*Onların göreceği günü söyleyeyim mi ben size? İktidardan düştükleri gün aaaa ne oldu diyecekler! Bu ahali sandıkta gereğini yapacak.

AKP'li eski vekilden çarpıcı açıklama: AKP, ANAP gibi dağılacak, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum