AKP'li Çelik'ten 'Enes Kara' açıklaması

AKP'li Çelik'ten 'Enes Kara' açıklaması, AKP Genel Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, ailesinin zoruyla kaldığı cemaat yurdundaki baskıdan şikayet ederek hayatına son veren tıp öğrencisi Enes Kara ile ilgili açıklamalarda bulundu. “Hepimiz Enes Kara kardeşimizin hayat

AKP'li Çelik'ten 'Enes Kara' açıklaması
Editör: 15Haber
11 Ocak 2022 - 17:32
AKP'li Çelik'ten 'Enes Kara' açıklaması,

AKP Genel Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, ailesinin zoruyla kaldığı cemaat yurdundaki baskıdan şikayet ederek hayatına son veren tıp öğrencisi Enes Kara ile ilgili açıklamalarda bulundu.

“Hepimiz Enes Kara kardeşimizin hayatını kaybetmesinin derin üzüntüsünü yaşıyoruz. Yüreğimiz yandı. Enes Kara kardeşimizin yakınlarının ve sevenlerinin acısını içten gelen paylaşıyoruz” diyen Ömer Çelik, açıklamalarını şöyle sürdürdü:

*Gencecik bir insanın ölümü üzerinden kindar bir dille tartışma, ideolojik hesaplaşma ve ayrışma üretenlerin yaptığı şey asla kabul edilemez ve ahlaki değildir.

*Her ölüm insanı kendi ruhuyla yüzleştirmelidir. Bu büyük imtihandır. Hayatını kaybedenin acısı bizi buna götürmelidir. Ölüm üzerinden bile ayrışma üretenler, ideolojik egolarının kavgasını bir kenara bırakmalıdır…

AKP'li Çelik'ten 'Enes Kara' açıklaması, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum