evde masajmasaj istanbul

AKP 'li Başkandan takipçi kasma talimatı

Samsun Büyükşehir Belediyesi’nde, İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı’ndan 5 Ağustos 2021 tarihinde ‘Kurumsal Gelişim Faaliyetleri’ konulu çıkan yazı, belediye çalışanlarını tarafından şaşkınlıkla karşılandı.

AKP 'li Başkandan takipçi kasma talimatı
Editör: 15Haber
11 Ağustos 2021 - 15:29

Samsun Büyükşehir Belediyesi’nde, İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanlığı’ndan 5 Ağustos 2021 tarihinde ‘Kurumsal Gelişim Faaliyetleri’ konulu çıkan yazı, belediye çalışanlarını tarafından şaşkınlıkla karşılandı. İlgili yazıda personellerce; ‘Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Başkan Mustafa Demir’in sosyal ağ hesaplarının yeterince peşine düşüp takip edilmediği, hizmetlerin paylaşılmadığı öngörüldü, personellere ‘bizi takip edin, paylaşın’ uyarısı yapıldı.

PERSONEL PAYLAŞMIYOR

Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram’ın imzasıyla bütün birimlere gönderilen yazıda, “Yapılan değerlendirmelerde belediyemiz çalışanlarının, sosyal medyada ‘Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Başkan Mustafa Demir’in profilinden yayınlayan hizmetlerin paylaşımında zorunlu katkıyı vermediği gözlemlenmiştir” denildi. Yazıda en uyarı çeken ayrıntı ise çalışanların ‘gönüllülük esaslı’ sosyal ağ hesaplarını peşine düşüp takip etmesi, kendi sosyal ağ hesaplarında paylaşması ve beğenmesi istendi. Yazının sonunda ise, ‘Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Başkan Mustafa Demir’in sosyal ağ hesaplarının adresleri yer aldı.

öte yandan takriben 1 milyon 300 bin nüfuslu ilde belediyeye ait 3 farklı sosyal ağ platformunda toplam 53 bin 146 takipçi bulunurken, Başkan Mustafa Demir’in ise 60 bin 922 takipçisi var. Belediyeye ait ve sosyal medyada yayın yapan SBB TV ise 7 bin 74 aboneye sahip.

İŞTE O YAZI

Genel Sekreter İlhan Bayram imzalı yazıda, “Belediyemiz; siz değerli alıştırma arkadaşlarımızın katkısı ile vatandaşlarımıza sunulan hizmet ve çalışmaların, görünürlüğü ve bilinirliğini temin etmek amacıyla sosyal medya ve öteki iletişim araçları ile paylaşım yaparak duyurulmaktadır. Yapılan değerlendirmelerde belediyemiz çalışanlarının bu paylaşımlara gerekli katkıyı vermediği gözlemlenmiştir.

Kurum kültürü ve kurumsal aidiyetin oluşabilmesi için tüm çalışanlarımızın gönüllü olarak yapılan çalışmalara destek vermesi, hesapların takip edilmesi, kendi sosyal medya hesaplarında alkış ve paylaşımda bulunması büyük önem talep etmektedir. Belediyemize ait sosyal medya hesapları aşağı yer almakta olup, zorunlu peşine düşüp takip ve üyeliklerin yapılarak yapılan hizmetlerin sosyal medya aracılığı ile duyurulmasına yönelik çalışmalara bütün arkadaşlarımızın katkı maddesi vereceğine inancımız tamdır. Belediyemiz göre yapılan bütün hizmetlerin daha geniş kitlelere iletilebilmesi ve çalışmaların verimliliğinin ölçülebilmesi için durumun bütün çalışma arkadaşlarımıza duyurulması hususunda veri ve gereğini rica ederim.” ifadeleri kullanıldı.

AKP'li belediye söktüğü kum zambakları için bir ay sonra koruma mesajı yayınladı İlginizi Çekebilir AKP'li belediye söktüğü kum zambakları için bir ay daha sonra koruma mesajı yayınladı Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 1 Yorum