AKP ilçe başkanlığı önündeki şüpheli çanta imha edildi

AKP ilçe başkanlığı önündeki şüpheli çanta imha edildi, Gündem Haberleri.

AKP ilçe başkanlığı önündeki şüpheli çanta imha edildi
Editör: 15Haber
10 Mayıs 2022 - 19:09
AKP ilçe başkanlığı önündeki şüpheli çanta imha edildi, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Küçükbakkalköy Mahallesi Kayışdağı Caddesi ’nde saat 15.45 sıralarında AKP Ataşehir İlçe Başkanlığı ’nın önünde yer alan sırça şişe atık kutusunun üstüne bir çantanın bırakıldığını gören vatandaşlar durumu polis ekiplerine bildirdi. Durum yerine gelen ekipler çevrede emniyet önlemi alarak caddeyi trafiğe kapattı.

Kıyafetlerini giyen bomba tahrip ekiplerinin patlattığı şüpheli çantanın içerisinden anlamak gazı çıktı. Şüpheli bir duruma rastlamayan polis ekipleri bir süre daha sonra durum yerinden ayrıldı. öte yandan, çantanın patlatılma anını çevredekiler cep telefonu kamerasıyla kaydetti.

Olayın tanıklarından Ogün Özkan, “Ekipler geldiler, yolu kapattılar, güvenlik önlemleri alındı. sonradan bomba imha uzmanları geldi. Zorunlu güvenlik önlemleri alındıktan ve halkı uzaklaştırdıktan sonradan, yıkım ederek etkisiz hale getirdiler. İçinde ne olduğunu bilemiyoruz, yaklaşamadığımız için. Oraya bir ad asılmıştı, gayet şüpheli bir durumdaydı. Aklıselim vatandaşlar polise ihbarda bulunmuş, polis ekiplerimiz de gerekeni yaptılar” diye konuştu. (DHA)

AKP ilçe başkanlığı önündeki şüpheli çanta imha edildi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum