Akkuyu Santrali'nde işçiler birbirine girdi

Akkuyu Santrali'nde işçiler birbirine girdi, Gündem Haberleri.

Akkuyu Santrali'nde işçiler birbirine girdi
Editör: 15Haber
26 Haziran 2022 - 00:53
Akkuyu Santrali'nde işçiler birbirine girdi, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Olay Mersin ’in Gülnar ilçesi Büyükeceli mahallesinde yapımı devamlı Akkuyu Nükleer Zorlama Santrali inşaat alanında meydana geldi. Aydıner ve Sinerj isimli taşeron şirket elemanları, güya kendilerine ait malzemeler yüzünden tartıştı.

ORTALIK SAVAŞ ALANINA DÖNDÜ

Tartışmanın aniden büyüyerek kavgaya dönüştü. Demir, tahta, sopa ve taşların kullanıldığı kavgada, inşaat alanı hemen hemen savaş alanına döndü.

Her iki firma elemanları birbirlerine insafsızca saldırdı. Takriben 15 dakika sürekli kavga, güvenlik elemanları ile jandarmanın araya girmesiyle güçlükle önlendi.

Bazı işçilerin hafif yaralandığı tartışma cep telefonu kamerasına yansıdı. Kavgaya karışan fazla sayıda işçinin gözaltına alındığı öğrenildi.

Akkuyu Santrali'nde işçiler birbirine girdi, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Akkuyu Santrali'nde işçiler birbirine girdi haberini okudunuz. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum