Akıntıya kapılan tatilci deniz bisikleti ile kurtarıldı

Akıntıya kapılan tatilci deniz bisikleti ile kurtarıldı, Edinilen bilgiye göre, durum, ilçeye alt Kızkalesi sahilinde yaşandı.

Akıntıya kapılan tatilci deniz bisikleti ile kurtarıldı
Editör: 15Haber
15 Kasım 2021 - 20:53
Akıntıya kapılan tatilci deniz bisikleti ile kurtarıldı,

Edinilen bilgiye göre, durum, ilçeye alt Kızkalesi sahilinde yaşandı. Denizde yüzen 2 tatilci iddiaya göre akıntıya kapılarak deniz içindeki kaleye dürüst sürüklendi. Bir birey iskeleye tutunarak kurtulurken, diğeri sürüklenmeye devam edip zorlama anlar yaşadı.

Olayı fark ederek harekete geçen sahildeki vatandaşlar deniz bisikleti ile akıntıya kapılan kişiye zamanında ulaşmayı başardı. Vatandaşlar tarafından kurtarılan, ismi öğrenilemeyen tatilci durum yerine çağrılan 112 ekibi tarafından tedbir amacıyla afiyet kontrolünden geçirildi.

Bitkin düşen tatilcinin durumunun iyi olduğu öğrenildi. Yaşananlar ise diğer bir tatilci göre cep telefonu kamerasıyla anbean kaydedildi.

Hüseyin Yıldız
 

Akıntıya kapılan tatilci deniz bisikleti ile kurtarıldı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum