Akıllı Tavşan Momo, Tuna Life Center'da çocuklarla buluştu , KAYSERİ haberleri

Son Dakika KAYSERİ haberleri: TRT Çocuk kanalının en sevilen çizgi dizi kahramanı Akıllı Tavşan Momo, ve en yakın arkadaşı Yumi, yarı yıl tatilinde Kayseri’nin en gözde Alışveriş ve Yaşam Merkezi Tuna Life Center’da çocuklarla buluştu.

Akıllı Tavşan Momo, Tuna Life Center'da çocuklarla buluştu
, KAYSERİ haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 17:59
Akıllı Tavşan Momo, Tuna Life Center’da çocuklarla buluştu , KAYSERİ haberleri, KAYSERİ İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: TRT Çocuk kanalının en sevilen çizgi dizi kahramanı Akıllı Tavşan Momo, ve en yakın arkadaşı Yumi, yarı yıl tatilinde Kayseri’nin en gözde Alışveriş ve Yaşam Merkezi Tuna Life Center’da çocuklarla buluştu.
Minik ziyaretçiler, Akıllı Tavşan Momo etkinliğinde doyasıya eğlenirken müzikli dans gösterilerine keyifle eşlik ettiler. Etkinlik sonrasında çocuklar, Momo ile hatıra fotoğrafı çektirme şansı yakaladılar.
Tuna Life Cente Alışveriş Merkezi, eğlence ve sürprizlerle dolu sömestr etkinliklerini sürdürmeye devam ediyor.
Akıllı Tavşan Momo, Tuna Life Center’da çocuklarla buluştu
Akıllı Tavşan Momo, Tuna Life Center’da çocuklarla buluştu
Akıllı Tavşan Momo, Tuna Life Center’da çocuklarla buluştu

Detaylı bir şekilde, Akıllı Tavşan Momo, Tuna Life Center’da çocuklarla buluştu , KAYSERİ haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. KAYSERİ ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum