evde masajmasaj istanbul

Akdeniz Derbisinde zafer Long Runnerın oldu, Spor Haberleri

Akdeniz Derbisinde zafer Long Runnerın oldu, 2100 metre uzaklık üzerinden koşulan bu prestijli çaba Yeşiloba Hipodromu'nun kum pistinde gerçekleştirildi.

Akdeniz Derbisinde zafer Long Runnerın oldu, Spor Haberleri
Editör: 15Haber
13 Ekim 2021 - 02:24
Akdeniz Derbisinde zafer Long Runnerın oldu,

2100 metre uzaklık üzerinden koşulan bu prestijli çaba Yeşiloba Hipodromu'nun kum pistinde gerçekleştirildi. Adana'da yıl içerisindeki tek G1 uğraş olan heyecan dolu bu koşuda jokeyi Gökhan Kocakaya ile başlangıç alan, Nimet Arif Kurtel'in sahibi olduğu Long Runner (Gio Ponti - Borrowing Base / Personal Flag) 2.15.83'lük derecesiyle pisten zaferle ayrıldı.

5 yaşındaki doru erkek safkan, geçen sene düzenlenen koşuda da galibiyet elde etmesi ardından efsane safkan Devir'i geride bırakıp Türk yarışçılık tarihinin en çok G1 zaferi yaşayan ismi olmayı başarmıştı. Mehmet Demir'in antrene ettiği safkanın bugün elde ettiği başarı yarış hayatının 11 ’inci G1 zaferi olarak kayıtlara geçerken, toplamdaki 15 ’inci birinciliği oldu.

9 safkanın katılım gösterdiği yarışta Unknown Love (Mastercraftsman - Seacleef / A.P.Indy) jokeyi Mehmet Akyavuz idaresinde ikinci olurken, son Ege Derbisi galibi Kuru Soğan (Yonaguska - Risotto / Eagle Eyed) Özcan Yıldırım ile pistten üçüncülükle ayrıldı. Jokeyi Müslüm Çelik ile heyecan doymuş bu mücadelede start alan Trilya (Yonaguska - Starmoon / Powerscourt) dördüncü olurken, El Nino (Victory Gallop - Platonic Chat / Danehill Dancer) Kadir Tokaçoğlu idaresinde sıralamanın beşinci basamağında yarışı tamamladı. Koşuda farklar ise şeklinde 1/2 Yükseklik - 1/2 Zirve - 1 Yükseklik - 1 Irtifa oluştu.

DHA

Akdeniz Derbisinde zafer Long Runnerın oldu, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum