Akdeniz'de korkutan deprem

Akdeniz'de korkutan deprem, Yıkım ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığından (AFAD), yapılan açıklamaya göre Mersin ’in Anamur ilçesinde Akdeniz ’in 61 kilometre açığında saat 12.43 ’de 3.9 büyüklüğünde yer sarsıntısı meydana geldi.

Akdeniz'de korkutan deprem
Editör: 15Haber
13 Ocak 2022 - 14:03
Akdeniz'de korkutan deprem,

Yıkım ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığından (AFAD), yapılan açıklamaya göre Mersin ’in Anamur ilçesinde Akdeniz ’in 61 kilometre açığında saat 12.43 ’de 3.9 büyüklüğünde yer sarsıntısı meydana geldi. Depremin 19.80 kilometre derinlikle olduğu kaydedildi. Kandilli Rasathanesi ise depremin büyüklüğünü 2.7 olarak duyurdu.

Önceki gün de Anamur ’un 132 kilometre açığında Akdeniz ’de 6.4 büyüklüğünde zelzele meydana gelmiş Mersin ve Antalya ilk önce edinmek üzere bir çok kentten hissedilmişti.SON DEPREMLER

Yaşanan depremlerin saatini ve büyüklüğünü hemen olan olarak peşine düşüp takip etmek olası. Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Zelzele Araştırma Enstitüsü Bölgesel Yer Sarsıntısı- Tsunami İzleme ve Değer Biçme Merkezi(BDTİM) göre kaydedilen depremlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

DAKİKA DAKİKA SON DEPREMLER İÇİN TIKLAYINIZ

AFAD SON DEPREMLER

Akdeniz'de korkutan deprem, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum