AK Parti Kocaeli İl Başkanı: Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Emredersin Biden, ne istiyorsun Macron?' derse dolar da avro da düşer

AK Parti Kocaeli İl Başkanı: Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Emredersin Biden, ne istiyorsun Macron?' derse dolar da avro da düşer, AK Partili Ellibeş, Gebze'de; partisinin Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi toplantısında konuştu.

AK Parti Kocaeli İl Başkanı: Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Emredersin Biden, ne istiyorsun Macron?' derse dolar da avro da düşer
Editör: 15Haber
22 Kasım 2021 - 11:11
AK Parti Kocaeli İl Başkanı: Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Emredersin Biden, ne istiyorsun Macron?' derse dolar da avro da düşer,

AK Partili Ellibeş, Gebze'de; partisinin Genişletilmiş İlçe Danışma Meclisi toplantısında konuştu. AK Parti'nin 20 yılı geride bıraktığını dile getiren Ellibeş, "Bir yeni 20 yılın başlangıcındayız. Gelecek 20 yılı muhalefetin eline bırakamayız, bırakmamalıyız. Bırakırsak hatalı yaparız. Bu 20 yılda yaptıklarımızı bir kalemde silip atarlar. Gelecekle ilgili hayalleri, vizyonları yok çünkü. Tek bir şeye odaklanmışlar, koro halinde bir şeyi söylüyorlar: O da AK Parti karşıtlığı, Recep Tayyip Erdoğan düşmanlığı. Bu konuda hemfikirler. Diğer vaatleri var mı? Değil. Çünkü onlara akıl hocası, idare eden bir üst fikir var" diye konuştu.

"BUNLARI YAPARSAK DOLAR DÜŞER FAKAT BAĞIMSIZLIĞIMIZ DA GİDER"

Dolar kurundaki yükseliş hakkında da konuşan Ellibeş, "Recep Tayyip Erdoğan dese oysa: Emredersin Biden, ne istiyorsun Macron, istediğini söyle biz yapalım, senin istediğin kadar nefes alalım, senin istediğin dek oturalım, ayakta duralım. Bunları yaparsak; Dolar da avro da şu da bu da düşer mi? Yemin ediyorum düşer. Ama ne oluruz? Bağımsızlığım nereye gider? Hürriyetimiz ne olur? Ayaklar altına düşer.

AK Parti Kocaeli İl Başkanı Ellibeş: Erdoğan, Biden ve Macron'a bunu derse dolar da avro da yemin ediyorum düşerAK Parti Kocaeli İl Başkanı Mehmet Ellibeş.

"BİZİM BİR DAVAMIZ VAR, DERTLİYİZ"

Bizi avro ile yıkamazsınız, dolar ile deviremezsiniz. Yalanlarınızla bir şekilde bizi mağlup edemezsiniz. İnandık, iman ettik. Sevdamız var. Bizi sıradan bir siyasi parti olarak görüyorlar. Yanılıyorlar ama hala haberdar değiller. Bizim bir davamız var, dertliyiz. Dava partisiyiz biz. Kişiler gider, dava kalıcıdır. Büyük bedeller ödedik, ödeyeceğiz" yorumunu yaptı.

Dolar kuru ne kadar? Dolar kaç TL? Dolar alış ve satış fiyatları için tıklayın.

Haberler.com - Ekonomi Haberleri

AK Parti Kocaeli İl Başkanı: Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Emredersin Biden, ne istiyorsun Macron?' derse dolar da avro da düşer, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum