AK Parti İzmir İl Başkanı Sürekli: "Aziz milletimizin bir kuruşunun boşa harcanmasına göz yumamayız"

İzmir AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı koordinasyonunda gerçekleştirilen "bölge meclisimiz üyeleri ile yerel yönetim istişare ve değerlendirme toplantıları"nda konuşan AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, "İzin veremeyiz. sevgili ulusumuzun bir kuruşunu boşa harcamak."

AK Parti İzmir İl Başkanı Sürekli: "Aziz milletimizin bir kuruşunun boşa harcanmasına göz yumamayız"
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 09:57
AK Parti İzmir İl Başkanı Sürekli: "Aziz milletimizin bir kuruşunun boşa harcanmasına göz yumamayız", Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: İzmir AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı koordinasyonunda gerçekleştirilen "bölge meclisimiz üyeleri ile yerel yönetim istişare ve değerlendirme toplantıları"nda konuşan AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli, "İzin veremeyiz. sevgili ulusumuzun bir kuruşunu boşa harcamak."
AK Parti İzmir yerel yönetimler başkanlığının koordinasyonunda düzenlenen "Yerel yönetimlerin bölge meclisimiz üyeleriyle istişare ve değerlendirme toplantıları"nın kuzey metropol ilçeleri kapsayan bölümü Çiğli ilçe başkanlığı tarafından organize edildi. AK Parti İzmir İl Başkanının katılımıyla. Kerem Ali Sürekli. İzmir'e etkin ve yerinde bir muhalefet yaptıklarını vurgulayan Başkan Continu, "Halkın ve vatandaşlarımızın yararına olan projeleri destekledik ve desteklemeye devam ediyoruz, ancak aziz milletimizin bir kuruşunu bu işlerde boşa harcamayı göze alamayız. . hangi kamu yararına değildir."
Kuzey büyükşehir ilçelerini kapsayan toplantıda konuşan Başkan Continu, ilçe başkanlığından ilçe ve il yönetim kadrolarına kadar teşkilatın farklı alanlarında görev yaptığını hatırlattı. Meclis Başkanı Continu, kendisinin de milletvekili olduğunu belirterek, “Meclis üyeliği zor, hem meclis üyesinin sorumlulukları hem de teşkilatlanma çalışmaları var. Bu nedenle milletvekilliği önemli bir görevdir, vatandaşın oyu ile seçilir, emek, fedakarlık ve fedakarlık gerektirir” dedi.

Etkili ve zamanında muhalefet
AKP Partisi'nin İzmir'de genel olarak iktidarda ve muhalefette olduğunu belirten Cumhurbaşkanı, “İzmir'de etkin ve düzgün bir muhalefet oluşturuyoruz. Bilimsel verilere göre hareket ederiz. Sorumluluklarımızın bilincinde, sağlam organizasyon yapımız ile ekip olarak çalışmaya devam ediyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ne zaman İzmir'e gelse güzel şehrimize çöken kötü kokuyu hep dile getirirdi. Hep gündemde tuttuk ve artık dayanılmaz hale geldi. Saha çalışmamızda hemşehrilerimizin gündemindeki ilk maddeler; kötü koku, altyapı eksikliği ve hizmet eksikliği”.

"Kimse umursamaz"
AKP'nin İzmir'deki projeleri her zaman desteklediğini kaydeden Cumhurbaşkanı Continu, "Siyaset yapmak ayrı, eleştirmek ayrı, kamu yararına proje desteklemek ayrı, vatandaşlarımız ayrı. Gerçekten muhalefetimizi yapıyoruz ve sonuç alıyoruz. Çiğli'deki tramvay projesine destek verdik ve başkanımız çok kısa sürede projenin yatırım planlarına alınmasını sağladı. Bir kez daha Buca Metro ve Özkanlar Market'e destek verdik. Ancak bulunduğumuz noktada uzun yıllardır Çiğli tramvayı tamamlanmadı. Kısa sürede onaylanan Buca metrosu bambaşka oldu, orada yapılanlar apaçık ortada. Halkın ve vatandaşlarımızın yararına olan projeleri destekledik ve desteklemeye devam ediyoruz ama aziz milletimizin bir kuruşunu boşa harcamayı göze alamayız. söz konusu.

Önce 2023, sonra 2024
AK İzmir parti teşkilatının İzmir halkının yanında olduğunu vurgulayan Sürekli Başkan, Haziran 2023'te yapılacak seçimlere hazır olduklarını söyledi. Devam eden Başkan, saha çalışmaları sonucunda aldıkları geri bildirimlerle, "Cumhurbaşkanımız da İzmir'de adaylığını açıkladığı programda bu olumlamalarını dile getirdi. Teşkilatımıza ve aziz milletimize güvenimiz tam. Yapacağız. üzerimize düşen sandıklara sahip çıkalım.2023'ü bitirdikten sonra 2024'te yapılacak yerel seçim maratonu başlayacak.Ancak kojenerasyon belediyeleri vatandaşlarımızı yormuş.Eski şehrimiz AK Parti belediyesi ile görüşecek" dedi. Halk İttifakı belediyelerinin daha az destek almasına rağmen çok daha fazla yatırım yaptığını Merkez ilçelerde konuşan Başkan Continu, tüm engellere rağmen yatırım ve projelerin hız kesmeden devam edeceğini söyledi.

Detaylı bir şekilde, AK Parti İzmir İl Başkanı Sürekli: "Aziz milletimizin bir kuruşunun boşa harcanmasına göz yumamayız" başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum