AK Parti Grup Başkan Vekili Elitaş, "Kayseri OSB Türkiye'nin gurur kaynağı"

AK Parti Grup Başkanvekili, Eski Ekonomi Bakanı ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Mehmet Yalçın ve Yönetim Kurulu Üyelerini Ziyaret Etti. Yeni yönetime başarılar dileyen Elitaş, Kayseri OSB'nin Türkiye için bir gurur kaynağı olduğunu söyledi.

AK Parti Grup Başkan Vekili Elitaş, "Kayseri OSB Türkiye'nin gurur kaynağı"
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 09:37
AK Parti Grup Başkan Vekili Elitaş, "Kayseri OSB Türkiye’nin gurur kaynağı", Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: AK Parti Grup Başkanvekili, Eski Ekonomi Bakanı ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Mehmet Yalçın ve Yönetim Kurulu Üyelerini Ziyaret Etti. Yeni yönetime başarılar dileyen Elitaş, Kayseri OSB'nin Türkiye için bir gurur kaynağı olduğunu söyledi.
AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu da AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş'ın ziyaretine katıldı. Kayseri OSB yönetimine başarılar dileyerek; “Kayseri OSB, Türkiye için bir gurur kaynağıdır. Ülkemizde tek bir alanda kurulmuş en büyük ZIO'dur. Üreticilerimizin taleplerini bize ilettiğinizde biz de elimizden geldiğince bu taleplere cevap vermeye çalışıyoruz. BSF yönetimine çalışmalarında başarılar dilerim.
Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Yalçın da nazik ziyaretinden dolayı Mustafa Elitaş'a teşekkür ederek, tek amaçlarının sanayicilere verilen görevi coşkuyla yerine getirmek olduğunu söyledi. Başkan Yalçın, yükü sanayiciden değil, sanayiciden alan bir yönetim anlayışıyla çalıştıklarını kaydetti.
AK Parti Grup Başkan Vekili Elitaş,
AK Parti Grup Başkan Vekili Elitaş,
AK Parti Grup Başkan Vekili Elitaş,
AK Parti Grup Başkan Vekili Elitaş,

Detaylı bir şekilde, AK Parti Grup Başkan Vekili Elitaş, "Kayseri OSB Türkiye’nin gurur kaynağı" başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum