AK Parti'den Develi Şehit Ekrem Karakaya Devlet Hastanesi'ne Ziyaret

AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ile birlikte Develi Şehit Ekrem Karakaya Devlet Hastanesi'ni ziyaret etti.

AK Parti'den Develi Şehit Ekrem Karakaya Devlet Hastanesi'ne Ziyaret
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 15:19
AK Parti’den Develi Şehit Ekrem Karakaya Devlet Hastanesi’ne Ziyaret, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ile birlikte Develi Şehit Ekrem Karakaya Devlet Hastanesi'ni ziyaret etti.

Develi Şehit Ekrem Karakaya Devlet Hastanesi'ne yapılan ziyarete AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Fatih Üzüm, AK Parti Kayseri örgüt başkanı Abdülkerim Yalçın ile birlikte katıldı. Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar. ve partinin ilçe teşkilatından AK Parti üyeleri hazır bulundu. AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, hastane ziyareti öncesinde İl Sağlık Müdürü ve hastanenin Başhekimi'nden hastane hakkında bilgi aldı.
Hastane ziyaretinin ardından açıklama yapan Elitaş, "Bugün Develi Şehit Ekrem Karakaya Devlet Hastanesi'ni ziyaret ettik. İl sağlık müdürümüz ve hastane başkanımız hastane hakkında bilgi verdi. Gerçekten çok modern bir hastane. Bizim için önemli olan konu önce AK Parti sloganıdır.Bu kapsamda sağlık ve hizmete yönelik yatırımlarımız devam etmektedir.Hastane ziyaretimiz sırasında yapmamız gerekenleri not aldık ve konuyla ilgili talepleri dinledik. Develi'deki hastanemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
AK Parti’den Develi Şehit Ekrem Karakaya Devlet Hastanesi’ne Ziyaret

Detaylı bir şekilde, AK Parti’den Develi Şehit Ekrem Karakaya Devlet Hastanesi’ne Ziyaret başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum