AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Doğan: "AK belediyecilikle şehrimizi buluşturma hedefimiz ile yeni Türkiye yolunda ilerlemeye devam ediyoruz" , BALIKESİR haberleri

Son Dakika BALIKESİR haberleri: Balıkesir’in Bandırma ilçesinde muhtarlarla bir araya gelen AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan, "AK belediyecilikle şehrimizi buluşturma hedefimiz ile yeni Türkiye yolunda ilerlemeye devam ediyoruz” dedi.

AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Doğan: "AK belediyecilikle şehrimizi buluşturma hedefimiz ile yeni Türkiye yolunda ilerlemeye devam ediyoruz"
, BALIKESİR haberleri
Editör: Derya Demir
28 Kasım 2022 - 22:38
AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Doğan: "AK belediyecilikle şehrimizi buluşturma hedefimiz ile yeni Türkiye yolunda ilerlemeye devam ediyoruz” , BALIKESİR haberleri, BALIKESİR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Balıkesir’in Bandırma ilçesinde muhtarlarla bir araya gelen AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan, "AK belediyecilikle şehrimizi buluşturma hedefimiz ile yeni Türkiye yolunda ilerlemeye devam ediyoruz” dedi.
AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan, yemekli programda 55 muhtarla bir araya geldi. Programda Bandırma’nın mahallelerinde yapılacak çalışmalar ele alındı. Doğan, bu süreçte muhtarlar ile ortak bir çalışma yürüteceklerini belirterek, “Hedef 2023 mottosu ile Bandırma ve bölgemiz için Büyükşehir Belediyemizin de desteği ile canla başla çalışmaya, AK belediyecilikle şehrimizi buluşturma hedefimiz ile yeni Türkiye yolunda ilerlemeye devam ediyoruz” dedi.
Programa Güney Marmara Bölge Koordinatörü İbrahim Koman, Kent Estetiği Daire Başkanı Koray Başa, Meclis üyeleri ve AK Parti Bandırma İlçe Teşkilatı üyeleri de katıldı.
AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Doğan:
AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Doğan:
AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Doğan:

Detaylı bir şekilde, AK Parti Bandırma İlçe Başkanı Doğan: "AK belediyecilikle şehrimizi buluşturma hedefimiz ile yeni Türkiye yolunda ilerlemeye devam ediyoruz” , BALIKESİR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. BALIKESİR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum