Aile ve Sosyal Hizmetler Muğla İl Müdürlüğü personeline eğitim verildi , MUĞLA haberleri

Son Dakika MUĞLA haberleri: Aile ve Sosyal Hizmetler Muğla İl Müdürlüğüne yeni başlayan personellere eğitim verildi.

Aile ve Sosyal Hizmetler Muğla İl Müdürlüğü personeline eğitim verildi
, MUĞLA haberleri
Editör: Derya Demir
25 Ocak 2023 - 12:17
Aile ve Sosyal Hizmetler Muğla İl Müdürlüğü personeline eğitim verildi , MUĞLA haberleri, MUĞLA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Aile ve Sosyal Hizmetler Muğla İl Müdürlüğüne yeni başlayan personellere eğitim verildi.

Aile ve Sosyal Hizmetler Kurumuna ve bağlı bulunan kuruluşlara yeni atanmış olan personellere İş Hayatına Uyum Semineri verildi. 4 gün boyunca sürecek olan eğitimde personellerin yeni görevlerine uyumlarını kolaylaştırmak, çalışma koşulları ile uymaları gereken hak ve yükümlülükleri hakkında bilgi edinmeleri sağlamak amaçlanıyor.

Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Osman Toprakçı vatandaş odaklı çalışmanın önemini vurguladığı konuşmasında “Devletimizin tüm imkanlarını ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza ulaştırmaya devam edeceğiz, gerek sahada gerek kurum ve kuruluşlarımızda, il ve ilçelerimizde kimsesizlerin kimsesizi olmaya devam edeceğiz. Yeni görevlerinizin hayırlı olmasını temenni ediyor ve hepinize başarılar diliyorum“ dedi.

Aile ve Sosyal Hizmetler Muğla İl Müdürlüğü konferans salonunda gerçekleşen eğitime Aile ve Sosyal Hizmetler Muğla İl Müdürü Osman Toprakçı, İl Müdür Yardımcıları Kuduret Gültaş ,İsa Umut ve Özgür Kırmızıtaş da eşlik ederken, eğitime yeni atanan personeller katıldı.
Aile ve Sosyal Hizmetler Muğla İl Müdürlüğü personeline eğitim verildi
Aile ve Sosyal Hizmetler Muğla İl Müdürlüğü personeline eğitim verildi
Aile ve Sosyal Hizmetler Muğla İl Müdürlüğü personeline eğitim verildi

Detaylı bir şekilde, Aile ve Sosyal Hizmetler Muğla İl Müdürlüğü personeline eğitim verildi , MUĞLA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. MUĞLA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum