Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Yanık'tan Taksim'deki patlamada yaralanan minik Sevde'ye doğum günü sürprizi, İSTANBUL haberleri

Son Dakika İSTANBUL haberleri: Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Taksim İstiklal Caddesi’ndeki patlamada yaralanan 10 yaşındaki Sevde Uzunkaya’ya doğum gününde sürprizi yaptı.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Yanık'tan Taksim'deki patlamada yaralanan minik Sevde'ye doğum günü sürprizi, İSTANBUL haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 18:14
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Yanık’tan Taksim’deki patlamada yaralanan minik Sevde’ye doğum günü sürprizi, İSTANBUL haberleri, İSTANBUL İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Taksim İstiklal Caddesi’ndeki patlamada yaralanan 10 yaşındaki Sevde Uzunkaya’ya doğum gününde sürprizi yaptı.
Taksim’de meydana gelen patlamada yaralanan 10 yaşındaki Sevde Uzunkaya’yı Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, doğum gününde yalnız bırakmadı. 10 yaşındaki Sevde Uzunkaya, olay sonrası ziyarete gelen İstanbul il müdürlüğü ekiplerini 25 Kasım günü yapacağı doğum günü kutlamasına davet etmişti. Bu daveti öğrenen Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Sevde’ye doğum günü sürprizi yaptı. Bakan Yanık ile birlikte pasta kesen Sevde, Bakan Derya Yanık’ın doğum gününe gelmesinden dolayı büyük mutluluk yaşadığını söyledi.
O anları sosyal medya hesabından paylaşan Bakan Yanık şu ifadelere yer verdi: “Taksim’de gerçekleşen patlama sonucu yaralanan yavrumuz Sevde’ye ufak bir doğum günü sürprizi yapalım dedik. Sevde’nin mutluluğuyla daha çok mutlu olduk. Allah çocuklarımızı tüm kötülüklerden korusun.”
(ZB-
Detaylı bir şekilde, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Yanık’tan Taksim’deki patlamada yaralanan minik Sevde’ye doğum günü sürprizi, İSTANBUL haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. İSTANBUL ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum