Aile Bakanlığı personel alımı tercihleri başladı

Aile Bakanlığı personel alımı tercihleri başladı, Gündem Haberleri.

Aile Bakanlığı personel alımı tercihleri başladı
Editör: 15Haber
20 Mayıs 2022 - 13:23
Aile Bakanlığı personel alımı tercihleri başladı, Gündem Haberleri. İşte o detaylar;

Sözleşmeli personel alımı sözlü sınav sonuçları 6 Mayıs tarihinde açıklanmıştı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 4/B Sözleşmeli Personel, Aile Sosyal Yardım Personeli ve Yurt Idare Personeli edinmek üzere üç öbür bölge üzerinden personel alımı gerçekleştirecek.

AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI TERCİHLERİ BAŞLADI

Sınavı asil olarak kazanan adaylar 20/05/2022- 26/05/2022 (Perşembe günü) (Saat 23:59 ’ e dek) tarihleri aralarında tercihlerini sistem üzerinden yapacaklar.

AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI TERCİH EKRANI

AİLE VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞI PERSONEL ALIMI TERCİH NASIL YAPILIR?

Adaylar tercih işlemlerini “https://personel.aile.gov.tr/Account/Login?ReturnUrl=%2f” sayfası üzerinden gerçekleştirecek.

Adaylar, en fazla 20 tercih yapabilecek olup, ayrıca tercihlerine yerleşememesi halinde 20 seçim haricen abes kalan yerlere tercih dışı sistem tarafından yerleştirmeyi isteyip istemediğini belirtebileceklerdir.

Tercihler sisteme kaydedilip onaylandıktan sonradan seçim formunun çıktısı alınarak imzalanacak ve tercihlerinden birine yerleşen adaylar atamaya esas belgeleri ile birlikte teslim edecektir.

Adaylar, başarı puanı üstünlüğü esasına tarafından ve tercihleri doğrultusunda sistem tarafından yerleştirilecektir.

Aile Bakanlığı personel alımı tercihleri başladı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir. Türkiye de en çok Okunan Haber sitelerinden biri olma mutluluğu içerisindeyiz. Siz değerli okuyuculara teşekkürü bir borç biliriz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum