evde masajmasaj istanbul

Ahşap üzerine faaliyet gösteren fabrika alevlere teslim oldu

Edinilen bilgiye göre, Kastamonu'da Toptancılar Hali'nde bulunan ve ahşap üzerine etkinlik gösterdiği öğrenilen Emre Karaşaban'a ait ahşap fabrikasında hemen şimdi meçhul nedenle yangın çıktı.

Ahşap üzerine faaliyet gösteren fabrika alevlere teslim oldu
Editör: 15Haber
07 Ekim 2021 - 09:29

Edinilen bilgiye göre, Kastamonu'da Toptancılar Hali'nde bulunan ve ahşap üzerine etkinlik gösterdiği öğrenilen Emre Karaşaban'a ait ahşap fabrikasında hemen şimdi meçhul nedenle yangın çıktı. Çıkan yangın, kısa sürede büyüyerek bütün fabrikayı kapladı.

İhbar üzerine durum yerine fazla sayıda itfaiye ekipleri sevk edildi. Hem Taşköprü ilçesi ile Kastamonu Orman Bölge Müdürlüğüne ait arazözlerde söndürme çalışmalarına katıldı. Kastamonu Emniyet Müdürlüğü alt TOMA'da yoklama altına alınamayan yangına müdahale etmek için söndürme çalışmalarına takviye verdi.

İhbar üzerine durum yerine gelen polis ve Kastamonu Belediyesi ekipleri, fabrika çevresinde bulunan araçların bazılarını camlarını kırarak bazılarını da albenili marifetiyle fabrikanın yanından uzaklaştırdı.
Fabrikadaki yangın itfaiye ekiplerince söndürülmeye çalışırken ekipler, alevlerin derhal bitişiğinde bulunan diğer depolara sıçramaması için yoğun mücadele sarf ediyor.

Ayrıca fabrika içerisinde yanıcı madde bulunduğundan dolayı zaman zaman patlama sesleri de duyuldu.
Yangın bölgesine gelen Kastamonu Belediye Başkan Vekili Mehmet Yurt, itfaiye ekiplerinin söndürme çalışmalarını takip ederek son durum hakkında data aldı.

Vedat Yunus İkizoğlu
 

Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum