Ahmetcan Kaplan, sporcu performans merkezini ziyaret etti , TRABZON haberleri

Son Dakika TRABZON haberleri: Sezon başında Trabzonspor’dan Hollanda’nın Ajax takımına transfer olan Ahmetcan Kaplan, sporcu performans merkezini ziyaret etti.

Ahmetcan Kaplan, sporcu performans merkezini ziyaret etti
, TRABZON haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 13:13
Ahmetcan Kaplan, sporcu performans merkezini ziyaret etti , TRABZON haberleri, TRABZON İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Sezon başında Trabzonspor’dan Hollanda’nın Ajax takımına transfer olan Ahmetcan Kaplan, sporcu performans merkezini ziyaret etti.
Trabzonspor’dan sezon başında Hollanda’nın Ajax takımına 9 milyon 500 bin Euro bedelle transfer olan savunma oyuncusu Ahmetcan Kaplan, sporda yeni yeteneklerin tespiti ve gelişimi açısından çok önemli bir tesis olan Trabzon Sporcu yetiştirme merkezini ziyaret ederek, son teknoloji modern cihazlar hakkında bilgi aldı
Ahmetcan Kaplan, sporcu performans merkezini ziyaret etti

Detaylı bir şekilde, Ahmetcan Kaplan, sporcu performans merkezini ziyaret etti , TRABZON haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. TRABZON ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum