Ahmet Davutoğlu 'ndan Meral Akşener 'e sürpriz ziyaret

Ahmet Davutoğlu ’ndan Meral Akşener ’e sürpriz ziyaret, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ’le görüştü. İYİ Parti Genel Merkezi ’ni ziyaret eden Davutoğlu ’nun, Akşener ile ülke meselelerini konuştuğu öğrenildi. Hat.

Ahmet Davutoğlu 'ndan Meral Akşener 'e sürpriz ziyaret
Editör: 15Haber
12 Ocak 2022 - 19:48
Ahmet Davutoğlu ’ndan Meral Akşener ’e sürpriz ziyaret,

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ’le görüştü.

İYİ Parti Genel Merkezi ’ni ziyaret eden Davutoğlu ’nun, Akşener ile ülke meselelerini konuştuğu öğrenildi.

Hatırlanacağı üzere Davutoğlu, geçtiğimiz gün de Ankara ’da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile sürpriz bir mülâkat gerçekleştirmiş, akşam yemeğinde buluşan iki lider, ülke gündemine dair konuşmuşlardı.

Ahmet Davutoğlu, bu sabahtan düzenlediği basın toplantısında siyasi parti liderleriyle görüşmelerinin devam ettiğini söylemiş ve “Bu görüşmelerdeki amacımız, Türkiye ’de birbirine hasım ve karşı kutuplar gibi görülmeye başlanan siyasi iklimi, birbiriyle konuşan, diyalog içerisinde çözüm arayan ve gençlerimizin ümitlerini yeşerten bir iklime çevirmek” açıklamasında bulunmuştu.

 

Ahmet Davutoğlu ’ndan Meral Akşener ’e sürpriz ziyaret, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum