Ağrı'da okul kayıtlarında velilerden kayıt parası alınmayacak

Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, il ve ilçe yöneticileriyle görüşerek, 2022-2023 eğitim öğretim yılı için kayıt yaptıran okullarda velilerden zorunlu bağış veya kayıt ücreti kapsamında herhangi bir ücret alınmayacağını söyledi.

Ağrı'da okul kayıtlarında velilerden kayıt parası alınmayacak
Editör: 15Haber
06 Ağustos 2022 - 17:47
Ağrı’da okul kayıtlarında velilerden kayıt parası alınmayacak, Anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Ağrı İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, il ve ilçe yöneticileriyle görüşerek, 2022-2023 eğitim öğretim yılı için kayıt yaptıran okullarda velilerden zorunlu bağış veya kayıt ücreti olarak ücret alınmayacağını söyledi.
İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, Maarif Müfettişleri Başkanı, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Milli Eğitim Şube Müdürleri ile ilçe şube başkanları katıldı. Burçin Uysal'daki öğretmenler evi. Görüşmede, ilçedeki milli eğitim müdürlerinin ilçede yürüttüğü çalışmalar ve projeler hakkında bilgi alan Kökrek, 2022- okul kayıtlarında velilerden zorunlu bağış veya kayıt ücreti alınmayacağını söyledi. 2023 eğitim öğretim yılı.
Toplantıda, "Temel Eğitimde 10.000 Okul Projesi" kapsamında devam eden ve tamamlanan çalışmalar, okullarda özel eğitim destek odaları, yapımı devam eden ve tamamlanan okullar, 2022-2023 eğitim öğretim yılı hazırlıkları, okulların bakım ve onarımları gibi konular ele alındı. mesleki eğitim merkezleri ve yaz okulları. Toplantı, katılımcılardan gelen istek, istek ve önerilerin alınmasının ardından sona erdi.

Detaylı bir şekilde, Ağrı’da okul kayıtlarında velilerden kayıt parası alınmayacak başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. Benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum