Ağaçtan düşen emekli müdür hayatını kaybetti , MALATYA haberleri

Son Dakika MALATYA haberleri: Malatya’da ağaçtan düşen emekli okul müdürü Numan İşcan hayatını kaybetti.

Ağaçtan düşen emekli müdür hayatını kaybetti
, MALATYA haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 09:40
Ağaçtan düşen emekli müdür hayatını kaybetti , MALATYA haberleri, MALATYA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Malatya’da ağaçtan düşen emekli okul müdürü Numan İşcan hayatını kaybetti.
Hayrettin Sönmezay İmam Hatip Ortaokulu müdürlüğünden 2 yıl önce emekli olan Numan İşcan’ın (66), bahçede ağaç budarken düşüp hayatını kaybettiği bildirildi.
Birçok okulda müdürlük yapan Numan İşcan, Hayrettin Sönmezay İmam Hatip Ortaokulu Müdürü iken 2 yıl önce emekli olmuştu. İşcan, Yeşiltepe şehir mezarlığında defin edildi.
Bu arada, Malatya İl Milli Eğitim Müdürlüğü sosyal medyasında baş sağlığı mesajı yayımlanıp, “Eğitim camiamıza uzun süreler yönetici olarak hizmet eden emekli öğretmen Numan İşcan hocamız elim bir kaza sonucu vefat etmiştir. Numan hocamıza Allah’tan rahmet, Ailesine, sevenlerine ve tüm eğitim camiamıza başsağlığı dileriz” ifadelerine yer verildi.
Ağaçtan düşen emekli müdür hayatını kaybetti
Ağaçtan düşen emekli müdür hayatını kaybetti

Detaylı bir şekilde, Ağaçtan düşen emekli müdür hayatını kaybetti , MALATYA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. MALATYA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum