Ağacın ikiye bölündüğü kaza kamerada

Ağacın ikiye bölündüğü kaza kamerada, Kaza geçtiğimiz gün saat 23.00 sıralarında Bakırköy İncirli caddesi üstünde meydana geldi.

Ağacın ikiye bölündüğü kaza kamerada
Editör: 15Haber
18 Kasım 2021 - 14:38
Ağacın ikiye bölündüğü kaza kamerada,

Kaza geçtiğimiz gün saat 23.00 sıralarında Bakırköy İncirli caddesi üstünde meydana geldi. İddiaya kadar araçlardan biri sokak üzerinde şipşak seyrederken yanan kırmızı ışıkta geçmeye çalıştı. Bu sırada kendisine yeşil yanan başka bir vasıta da yola çıkınca kaza yaşandı.

Kaza sonrası savrulan araçlardan bir parça başına yol kenarında yer alan bir ağaca çarparak durabildi. Yaşanan kaza ardından ağaç ikiye bölünürken araçlarda büyük çapta somut hasar meydana geldi. Kazanın caddede insan yoğunluğunun bulunmadığı saatlerde yaşanması olası bir yaralanma ve can kaybını önledi.

Yaşanan kaza bir iş yerinin güvenlik kamerası göre da saniye saniye kaydedildi. Görüntülerde araçlardan araçlardan biri cadde de çabuk bir şekilde seyir halindeyken kendisine yanan kırmızı ışıkta durmayarak geçmeye çalışıyor. Bu sırada kendisine yeşil yanan vasıta da caddeye çıkarak araca çarpıyor. Çarpmanın etkisiyle savrulan araç ağaca çarparak durabiliyor.

Volkan Kayalar
 

Volkan Kayalar
İSTANBUL (İHA) - 
Volkan Kayalar
İSTANBUL (İHA) - 
Ağacın ikiye bölündüğü kaza kamerada, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum