Afyonspor kum sahada kuvvet ve kondisyon antrenmanı yaptı , AFYONKARAHİSAR haberleri

Son Dakika AFYONKARAHİSAR haberleri: Afyonspor hafta sonu deplasmanda oynayacağı Sivas Belediyespor maçı hazırlıklarına kum sahada kuvvet ve kondisyon antrenmanı ile devam etti.

Afyonspor kum sahada kuvvet ve kondisyon antrenmanı yaptı
, AFYONKARAHİSAR haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 12:23
Afyonspor kum sahada kuvvet ve kondisyon antrenmanı yaptı , AFYONKARAHİSAR haberleri, AFYONKARAHİSAR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Afyonspor hafta sonu deplasmanda oynayacağı Sivas Belediyespor maçı hazırlıklarına kum sahada kuvvet ve kondisyon antrenmanı ile devam etti.
Mor beyazlı ekip ligin 6’ncı haftasında deplasmanda oynayacağı Sivas Belediyespor maçı hazırlıklarına tüm hızıyla devam ediyor. Jetler hazırlıklar çerçevesinde kum sahada kuvvet ve kondisyon antrenmanı gerçekleştirdi. Antrenmanda 3 takıma ayrılarak mini futbol turnuvası yapan futbolcularımız eğlenceli anlar geçirdi.
Afyonspor kum sahada kuvvet ve kondisyon antrenmanı yaptı
Afyonspor kum sahada kuvvet ve kondisyon antrenmanı yaptı

Detaylı bir şekilde, Afyonspor kum sahada kuvvet ve kondisyon antrenmanı yaptı , AFYONKARAHİSAR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. AFYONKARAHİSAR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum