Afyonkarahisar 'da kaçak içkiden bir kişi daha tedavi altında

Afyonkarahisar ’da kaçak içkiden bir kişi daha tedavi altında, Afyonkarahisar'ın Bolvadin İlçe Devlet Hastanesi acil servis bölümüne etil alkol zehirlenmesi nedeniyle bir şahsın geldiği bilgisini bölge polis ekipleri harekete geçti. Tedavisi sürekli Hasan Hüseyin Karagöz isimli.

Afyonkarahisar 'da kaçak içkiden bir kişi daha tedavi altında
Editör: 15Haber
16 Kasım 2021 - 12:03
Afyonkarahisar ’da kaçak içkiden bir kişi daha tedavi altında,

Afyonkarahisar'ın Bolvadin İlçe Devlet Hastanesi acil servis bölümüne etil alkol zehirlenmesi nedeniyle bir şahsın geldiği bilgisini bölge polis ekipleri harekete geçti.

Tedavisi sürekli Hasan Hüseyin Karagöz isimli kişi, polis ekiplerine verdiği ifadede; 3-4 gün önce ismini Muzaffer Güçer olarak bildiği şahsın kaçak alkol tedarik ettiği ve sattığı kendisinin de bu şahıstan pet şişe içerisinde takriben 1,5 litre değin firari alkol aldığını karşılığı olarak 50 TL verdiğini bildirdi.

Alkolü içtiğini ve bitirdiğini gösteren Karagöz, 15 Kasım Pazartesi günü sabah saatlerinde ikametinde bulunduğu sırada gözlerinde görme kaybı olduğunu, gün içerisinde kaçak alkolden ölen şahısları duyunca kendisinin de firari içki aldığı için tahlil belirlemek amacı ile hastaneye geldiğini belirterek kimseden herhangi bir şikayetinin olmadığını açıklama etti.

Konu hakkında Nöbetçi Cumhuriyet Savcısına data verilerek alınan talimat doğrultusunda adli tahkikata başlanıldığı bildirildi.

Yaşamsal Kanat
 

Afyonkarahisar ’da kaçak içkiden bir kişi daha tedavi altında, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum