Adıyaman 'da otomobiller kafa kafaya çarpıştı: 6 yaralı

Adıyaman ’da otomobiller kafa kafaya çarpıştı: 6 yaralı, Edinilen bilgilere tarafından, Vedat Sivritaş idaresindeki 44 ABM 414 plakalı Opel marka otomobil ile Mehmet Keskinkılıç idaresindeki 02 AAU 102 plakalı Opel marka araba, Çelikhan- Adıyaman Karayolunun 6.

Adıyaman 'da otomobiller kafa kafaya çarpıştı: 6 yaralı
Editör: 15Haber
20 Kasım 2021 - 08:41
Adıyaman ’da otomobiller kafa kafaya çarpıştı: 6 yaralı,

Edinilen bilgilere tarafından, Vedat Sivritaş idaresindeki 44 ABM 414 plakalı Opel marka otomobil ile Mehmet Keskinkılıç idaresindeki 02 AAU 102 plakalı Opel marka araba, Çelikhan- Adıyaman Karayolunun 6. Kilometresinde yer alan Bulam (Kotur) Köprüsü üstünde kafa kafaya çarpıştı.

Meydana gelen kazada otomobil sürücülerinden Vedat Sivritaş, Mehmet Keskinkılıç ile otomobillerde bulunan Zeynep Keskinkılıç, Hümeyra Keskinkılıç, Ramazan Sivritaş ve Muhammed Sivritaş yaralandı. Yaralılar durum yerine gelen 112 Acele Sıhhat ekiplerince yapılan birincil müdahalenin arkasında Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Çelikhan Devlet Hastanesine kaldırıldı.
Kazayla ilgili soruşturma sürüyor.

Mikail Ölmez
 

Adıyaman ’da otomobiller kafa kafaya çarpıştı: 6 yaralı, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum