Adana'ya sezonun ilk karı yağdı , ADANA haberleri

Son Dakika ADANA haberleri: Adana’nın Feke ilçesine bağlı Şahmuratlı Mahallesi’nde vatandaşlar güne kar yağışı ile birlikte uyandı. Adana’da sezonun ilk karı, 1800 rakımlı Yedigöz Yaylası’na yağdı.

Adana'ya sezonun ilk karı yağdı
, ADANA haberleri
Editör: Derya Demir
25 Kasım 2022 - 12:39
Adana’ya sezonun ilk karı yağdı , ADANA haberleri, ADANA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Adana’nın Feke ilçesine bağlı Şahmuratlı Mahallesi’nde vatandaşlar güne kar yağışı ile birlikte uyandı. Adana’da sezonun ilk karı, 1800 rakımlı Yedigöz Yaylası’na yağdı.
Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) tarafından dün akşam saatlerinde turuncu kod ile şiddetli sağanak yağış uyarısı verildiği Adana’da yüksek kesimlere sezonun ilk karı yağdı. İlçelerde de sağanak yağış etkili olurken, Feke’ye bağlı Şahmuratlı Mahallesi’nin 1800 rakımlı Yedigöz Yaylası’nda tarlalar ve yayla evleri beyaza büründü. O anları cep telefonu kamerasıyla görüntüleyen vatandaşlar, “Adana’da sezonun ilk karı” diyerek sosyal medya hesaplarından paylaştı.
Adana’ya sezonun ilk karı yağdı
Adana’ya sezonun ilk karı yağdı
Adana’ya sezonun ilk karı yağdı
Adana’ya sezonun ilk karı yağdı
Adana’ya sezonun ilk karı yağdı
Adana’ya sezonun ilk karı yağdı

Detaylı bir şekilde, Adana’ya sezonun ilk karı yağdı , ADANA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ADANA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum