evde masajmasaj istanbul

Adana Hipodromunda cinayet, Spor Haberleri

Adana Hipodromunda cinayet, Adana'da hipodromda ağız dalaşı eden ve kuzen oldukları öğrenilen iki seyisin kavgası cinayetle sonuçlandı.

Adana Hipodromunda cinayet, Spor Haberleri
Editör: 15Haber
13 Ekim 2021 - 02:24
Adana Hipodromunda cinayet,

Adana'da hipodromda ağız dalaşı eden ve kuzen oldukları öğrenilen iki seyisin kavgası cinayetle sonuçlandı. Sabah'ın haberine göre; Fırat P. kendisi gibi hipodromda seyislik yapan kuzeni Selçuk Turan'ı bıçaklayarak öldürdükten daha sonra kaçtı.

soruşturma başlatıldı!

Olay, Yeşiloba Hipodromu'nun ahırlar bölgesinde meydana geldi. Seyislik yapan Selçuk Turan ve kuzeni Fırat P., sözde küfürleşme sebebiyle tartıştı. Tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü ve Fırat P., kuzenini vücudunun dağıtılmış yerlerinden bıçakladı. Öteki seyisler tarafından hastaneye kaldırılan Fırat P., tüm müdahalelere karşın kurtarılamadı. Suç Oluşturan masası ekipleri, olaydan daha sonra kaçan katil zanlısını tutmak için çalışmalarını sürdürüyor. 


Adana Hipodromunda cinayet, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum