Adana 'da silahlı suç örgütüne operasyon

Adana ’da silahlı suç örgütüne operasyon, Adana Güvenlik Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, silahlı suç örgütüne yönelik operasyon düzenlendi. Özel harekat timlerinin de desteği ile şafak vakti aynı zamanlı baskınlar .

Adana 'da silahlı suç örgütüne operasyon
Editör: 15Haber
14 Ocak 2022 - 09:43
Adana ’da silahlı suç örgütüne operasyon,

Adana Güvenlik Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, silahlı suç örgütüne yönelik operasyon düzenlendi.

Özel harekat timlerinin de desteği ile şafak vakti aynı zamanlı baskınlar yapıldı. Laf konusu şüphelilerin evlerinin bulunduğu sokağa giren özel harekat polisleri, çevrede uzun namlulu silahlarla önlem aldı. daha sonra şüphelilerin evlerinin kapıları koçbaşıyla kırılarak içeri girildi.

Özel harekat polisleri evlere girdikten sonra değişken şahısları kelepçe takarak etkisiz hale getirdi. Gözaltına alınan şüpheliler adli tıp birimindeki sağlık kontrollerinin gerisinde sorgulanmak üzere emniyete götürüldü.

Süleyman Cenk İdaye
 

Adana ’da silahlı suç örgütüne operasyon, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum