Adana'da şiddetli sağanak heyelana neden oldu , ADANA haberleri

Son Dakika ADANA haberleri: Adana’nın Aladağ ilçesinde etkili olan sağanak yağış heyelana neden olurken 5 mahallenin ulaşımında aksama yaşandı.

Adana'da şiddetli sağanak heyelana neden oldu
, ADANA haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 00:05 - Güncelleme: 23 Eylül 2022 - 05:03
Adana’da şiddetli sağanak heyelana neden oldu , ADANA haberleri, ADANA İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Adana’nın Aladağ ilçesinde etkili olan sağanak yağış heyelana neden olurken 5 mahallenin ulaşımında aksama yaşandı.

Adana’nın Aladağ ilçesinde etkili olan sağanak yağış günlük yaşamı olumsuz etkiledi. İlçede Karahan, Kışlak, Gökçeköy, Köprücük ve Kızıldam Mahallesi’nin yolları heyelan nedeniyle ulaşıma kapandı. Aladağ Belediyesi ve Büyükşehir Belediyesi ekipleri iş makineleri ile kapanan köy yollarını yeniden ulaşıma açma çalışmalarını sürdürüyor. Aladağ Belediye Başkanı Mustafa Akgedik, yağışların bazı köylerde olumsuzluklara neden olduğunu belirtilerek, "Yağışlar sonrasında Aladağ ilçesine bağlı Karahan, Kışlak, Gökçeköy, Köprücük, Kızıldam Mahalleleri’nde heyelanlar meydana gelmiş ve söz konusu yollar ulaşıma kapanmıştır. Ekiplerimiz tarafından yapılan çalışmalar neticesinde sorumluluk alanımızdaki yollarda oluşan tüm olumsuzluklar giderilmeye ve ulaşım yeniden sağlanması için çalışmalarımız hızlı şekilde devam ediyor" dedi.
Adana’da şiddetli sağanak heyelana neden oldu
Adana’da şiddetli sağanak heyelana neden oldu
Adana’da şiddetli sağanak heyelana neden oldu
Adana’da şiddetli sağanak heyelana neden oldu

Detaylı bir şekilde, Adana’da şiddetli sağanak heyelana neden oldu , ADANA haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ADANA ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum