evde masajmasaj istanbul

Adana 'da 15 kişinin sopalarla darp ettiği genç ölümden döndü

Adana ’da 15 kişinin sopalarla darp ettiği genç ölümden döndü, Edinilen bilgiye göre, olay merkez Seyhan ilçesine bağlı Mustafa Kemalpaşa Bulvarında 9 Ekim günü meydana geldi.

Adana 'da 15 kişinin sopalarla darp ettiği genç ölümden döndü
Editör: 15Haber
14 Ekim 2021 - 10:01
Adana ’da 15 kişinin sopalarla darp ettiği genç ölümden döndü,

Edinilen bilgiye göre, olay merkez Seyhan ilçesine bağlı Mustafa Kemalpaşa Bulvarında 9 Ekim günü meydana geldi. İddiaya göre, Halil Can Safçı (27) iki arkadaşıyla birlikte bulvarda kaldırımda yürürken peşinde birileri bağırmaya başladı. Safçı döndüğünde şahsın üstüne geldiğini görüp sakinleştirmeye çalıştı. Araya vatandaşlarında girmesiyle şahıs sakinleşti. Ama Safçı yolun karşısına geçince bu kişi baştan saldırdı. Onun saldırmasıyla birlikte etraftan eli sopalı 15 kişi gelerek saldırıya geçti. Safçı ve iki arkadaşı darp edildi. Safçı aldığı demir sopa darbeleri sebebiyle ağır yaralandı.

Seyhan Devlet Hastanesine kaldırılan Safçı kafasına aldığı darbelerden nedeniyle hayati tehlikesi olduğu için yoğun bakım servisinde tedavi gördü. 3 gün yoğun bakımda tedavi görebilen Safçı hayati tehlikeyi atlatınca, servise çıkartıldı. Safçı, yaşadıklarına bir manâ veremediğini şahsın kendisine niçin saldırdığını bilmediğini belirterek, “aniden biri arkamızda bağırmaya üstünü başını yırtmaya başladı. Daha sonrada benim üzerime içten geldi. Ben ne oldu kardeşim sorunun ne dedim engellemeye çalıştım fakat bana saldırdı. Sonradan araya birileri girdi. Biz yolumuza devam ettik. Oysa onlar 15 kişi birdenbire demir sopalarla bize saldırdı. Beni öldüresiye dövdüler. Önce özel bir hastaneye götürmüşler, orada hekim ‘bu ölebilir hemen Seyhan Devlet Hastanesine götürün' demiş. sonradan beni buraya getirmişler. Ben ölümden döndüm fakat niçin bize saldırdıklarını bilmiyoruz. Benim iki arkadaşım da yaralandı. Bu zanlıların bulunmasını istiyorum onlardan şikayetçiyim” dedi.

Fatih Keçe - Serkan Çetinkaya
 

Adana ’da 15 kişinin sopalarla darp ettiği genç ölümden döndü, başlık adı altında Geniş bir şekilde Haberin detayları ve bilgisi verildi. Kaynak takip edilmektedir, yeni bilgiler geldiğinde anlık güncellenecektir.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum