Adalar'a duyarsızca bırakılan atık birikintisi tepki çekti , ESKİŞEHİR haberleri

Son Dakika ESKİŞEHİR haberleri: Eskişehir’in meşhur Adalar Bölgesi olarak bilinen alana bırakılan moloz ve inşaat atığı birikintisi dikkat çekti.

Adalar'a duyarsızca bırakılan atık birikintisi tepki çekti
, ESKİŞEHİR haberleri
Editör: Derya Demir
23 Eylül 2022 - 12:15
Adalar’a duyarsızca bırakılan atık birikintisi tepki çekti , ESKİŞEHİR haberleri, ESKİŞEHİR İlinin anlık Son dakika haberinden alınan bilgilere göre: Eskişehir’in meşhur Adalar Bölgesi olarak bilinen alana bırakılan moloz ve inşaat atığı birikintisi dikkat çekti.
Eskişehir’i ziyaret eden yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktası olan ve Adalar Bölgesi olarak da bilinen Porsuk Bulvarı’ndaki atıklar dikkat çekti. Bir apartmanın önünde bırakılan ve adeta küçük dağı anımsatan moloz ve inşaat atıkları, görenleri hayrete düşürdü. Ayrıca sabahın erken saatlerinden itibaren atıkların orada bulunduğu öğrenildi. Çuvalların içerisinde yer alan malzemelerin kim veya kimler tarafından bırakıldığı bilinmezken, bölgeye gelen vatandaşlar duyarsızca bırakılmasından ötürü tepki gösterdi.
Adalar’a duyarsızca bırakılan atık birikintisi tepki çekti
Adalar’a duyarsızca bırakılan atık birikintisi tepki çekti
Adalar’a duyarsızca bırakılan atık birikintisi tepki çekti

Detaylı bir şekilde, Adalar’a duyarsızca bırakılan atık birikintisi tepki çekti , ESKİŞEHİR haberleri başlıklı haberin detayları ve bilgisi verildi. ESKİŞEHİR ilinde olan haber gibi, benzer haberlere aşağıya kaydırarak bakabilirsiniz. Ayrıca Yerel Haberler sayfasını kontrol edebilirsiniz. Tüm illeri ayırarak okuya bilirsiniz.

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum